Web sitem nasıl olmuş?

Kendi yaptığım sitemden örnek vereyim size böyle modern kullanın bence.

1612548782395.png

Yeni iseniz çok güzel olmuş.
Html, css ve js üzerindeki ilk gelişmiş projem.
Hocam CSS modern durmuyor eski bir arayüz var doğrusu modernize edilmesi lazım.
Arayüzü geliştireceğim. Biraz CSS dilinde eksiğim var farkındayım. Teşekkürler.
Hocam arkadaki gif midir ne? Bence hiç güzel durmamış ve arayüz eski gözüküyor.
Arka planı ayarlarken zorlanmıştım biraz ne koysam diye en son aklıma bir video koymak gelmişti fakat değiştirebilirim. Teşekkürler.
@Arsenik neden güldün Barbara adam? :(

Site domaini kesin Hesabımkolay.tk bence. :D
Domain henüz olmadığı için localhost ondan gizledim orayı.
Kendi yaptığım sitemden örnek vereyim size böyle modern kullanın bence.

Eki Görüntüle 867451
Anladım hocam. Tasarım olarak geliştireceğim kendimi teşekkürler.

Not: Site kendim adıma HTML, CSS ve Javascript'i kullandığım ilk gelişmiş proje. Tasarım olarak eksiğimin farkındayım sizlerin yorumları içinde teşekkür ederim.

Hocam PHP, CSS, JS, MySQL kullandım ekstra olarak bir kütüphane kullanmadım. Slider kendi saf JS kodum.
Hocam nasıl desem böyle bir hoş gözüküyor çalışmanız. Ben bayıldım açıkçası. Sade ve modern bir görünüme sahip. Font ve iconlar çok hoş duruyor. Adettendir bir maşallah diyelim de çalışan site bozulmasın. :D

Şu an ne kullanıyorsun bilmiyorum ama, daha iyi arayüz frameworkleri ile çalışmanı öneririm, örneğin bootstrap gibi. Yanına fontawesome ve wysiwyg ekle.

Ayrıca JS dillerinden birini, CSS ve HTML nasıl yönetilir gibi konularda bolca araştırma yap, dene, pratik kazan.

Not: Site kendim adıma HTML, CSS ve Javascript'i kullandığım ilk gelişmiş proje. Tasarım olarak eksiğimin farkındayım sizlerin yorumları içinde teşekkür ederim.
Hocam ilk çalışmanıza göre güzel bir proje olmuş. Sonuç olarak hepimizin ilk projeleri buna benzer oluyor. Ben üstünde durursanız çok iyi işler çıkartabileceğinize inanıyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Hocam nasıl desem böyle bir hoş gözüküyor çalışmanız. Ben bayıldım açıkçası. Sade ve modern bir görünüme sahip. Font ve iconlar çok hoş duruyor. Adettendir bir maşallah diyelim de çalışan site bozulmasın. :D

Hocam 6 yıldır bu işle uğraşıyorum biyografimde yazıyor okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı