Web sitem nasıl olmuş?

Hocam nöbetçi eczane bulma güzel olmuş fakat ya şehrini bilmeyenler varsa(yani konum olarak)? Bunu bence üstüne tıklayınca şehrin adını gösteren bir şeye çevirebilirsin. Bu arada bu "Hata" yazan metni fotoğraftaki şekilde aşabilir kullanıcılar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230614-163348_Opera.jpg
    Screenshot_20230614-163348_Opera.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 293
Hocam nöbetçi eczane bulma güzel olmuş fakat ya şehrini bilmeyenler varsa(yani konum olarak)? Bunu bence üstüne tıklayınca şehrin adını gösteren bir şeye çevirebilirsin. Bu arada bu "Hata" yazan metni fotoğraftaki şekilde aşabilir kullanıcılar.
Bilgisayardan web sitesini açınca fareyi şehirlerin üstünde gezindirince illerin adlarını gösteriyor ama telefonda olmuyor yorumunuz için teşekkür ederim.

Oldukça kötü.

Önce tr.gg reklamını kapatacak kodu anasayfaya kod olarak yerleştirmeniz lazım. Sonrasında adam akıllı sayfaları düzenleyip başta siteye girişteki hata mesajını düzeltip özel eklentileri kullanarak siteyi daha güzel yapabilirsin. Zamanında ben de çok yaptım tr.gg ile eskiden eklenti azdı şuan çok daha ileri seviyede. Kısaca gördüğüm en uğraşılmamış ve fosil sitelerden birisini yapmışsın tebrik ederim.
Aslında uğraşmıştım ama web bilgim az olduğundan dolayı kötü oldu.

Kusura bakmayın hocam, intihar eden adam sanmıştım.
Estağfurullah.

Mehmet Pişkin'i görünce intihar eden adam geldi aklıma. Pek bilgi sahibi olduğum bir alan değil yine de fikrimi soracak olursanız sitenin her tarafını dini paylaşımlarla doldurmuşsunuz, bakınca herkese hitap için yapmış gibisiniz ama daha çok kendi kişisel alanınızı oluşturmuşsunuz gibi geldi bana. Tr.gg domaininden de kurtulmalısınız. Tabii ki bu sadece bir başlangıç, bırakma bu işleri uğraşmaya devam et zamanla taşlarda yerine oturur.

Mehmet Pişkin'i görünce intihar eden adam geldi aklıma. Pek bilgi sahibi olduğum bir alan değil yine de fikrimi soracak olursanız sitenin her tarafını dini paylaşımlarla doldurmuşsunuz, bakınca herkese hitap için yapmış gibisiniz ama daha çok kendi kişisel alanınızı oluşturmuşsunuz gibi geldi bana. Tr.gg domaininden de kurtulmalısınız. Tabii ki bu sadece bir başlangıç, bırakma bu işleri uğraşmaya devam et zamanla taşlarda yerine oturur.
Domain'ler ücretli olduklarından dolayı tr.gg kullanıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı