Web sitesi kurup para kazanma

Saha

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben öğrendiğim bilgileri bir site açıp bunun üzerinden insanlara okutmak istiyorum. Sadece yazı paylaşabileceğim bir site olacak ve bu site bana özel olacak. Nasıl böyle bir site yapıp yayınlayabilirim? Godady, wix.com gibi siteler gördüm bunların işleyişi nasıldır ayrıca burada para kazanılabilir mi? Bütün ayrıntıları nelerdir?

Merhaba. Ben öğrendiğim bilgileri bir site açıp bunun üzerinden insanlara okutmak istiyorum. Sadece yazı paylaşabileceğim bir site olacak ve bu site bana özel olacak. Nasıl böyle bir site yapıp yayınlayabilirim? Godady, wix.com gibi siteler gördüm bunların işleyişi nasıldır ayrıca burada para kazanılabilir mi? Bütün ayrıntıları nelerdir?

Technopat Sosyal gibi bir forum sitesi açın. Daha güzel.
Yazı paylaşcam diyorsanız Blogger kullanabilirsin.

Godaddy ve Wix'de ücretli plan ve alan adı almanız gerekiyor. Blogger kullanın derim.

Hocam sadece yazı paylaşarak ve bunu okutarak para kazanabileceğinizi şahsen hiç düşünmüyorum. Şu an web sitesinden en iyi para kazanmanın yolu herkesin yaptığı gibi en çok olarak da dizi film sitelerinde her yere döşeyeceksin reklamları bir videoyu açarken çakacaksın 2-3 tane bet reklamını anca öyle para kazanırsın.

Yazı paylaşacağın sitede ücretli içerik ve AdSense gelirleri dışında para kazabileceğin pek yöntem yokken zaten reklamlardan hatrı sayılır para kazanabilmen için bayağı tıklanman gerek.
Örneğin ayda 50000 görüntülenmeye Google adsense ortalama 200 dolar ödüyor.

Hocam sadece yazı paylaşarak ve bunu okutarak para kazanabileceğinizi şahsen hiç düşünmüyorum. Şu an web sitesinden en iyi para kazanmanın yolu herkesin yaptığı gibi en çok olarak da dizi film sitelerinde her yere döşeyeceksin reklamları bir videoyu açarken çakacaksın 2-3 tane bet reklamını anca öyle para kazanırsın.

Dizi film siteleri korsan paylaşıyor ve Technopat'ta korsan şeyleri açıklamak yasak. Buradan korsan anlatamayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı