Web sitesi yapmak için nereden başlamalı?

Merhabalar. Web sitesi yapmak için aşağıdaki yolları yaparsan güzel bir websitesi kurabilirsiniz.
  • Bedava web sitesi kurma siteleri var bunlardan kurabilirsiniz fakat bunlar Google'da görünmez.
  1. Eğer google da görünen bir site istiyorsan;
  2. İlk başta photoshop indir
  3. Sonra notepad ++ indir
  4. Dreamweaver indir
  5. Photoshop a gir ve web sitenin bannerini yap
  6. Html olarak kaydet
  7. Devamını bilmiyorum fakat emailini aşağıya yazarsan sana daha detaylı yardımcı olabilirim

HTML öğrenmelisin.
Öğrendim diyelim. Nasıl yapacağım program vs var mı

Merhabalar. Web sitesi yapmak için aşağıdaki yolları yaparsan güzel bir websitesi kurabilirsiniz.
  • Bedava web sitesi kurma siteleri var bunlardan kurabilirsiniz fakat bunlar Google'da görünmez.
  1. Eğer google da görünen bir site istiyorsan;
  2. İlk başta photoshop indir
  3. Sonra notepad ++ indir
  4. Dreamweaver indir
  5. Photoshop a gir ve web sitenin bannerini yap
  6. Html olarak kaydet
  7. Devamını bilmiyorum fakat emailini aşağıya yazarsan sana daha detaylı yardımcı olabilirim
Dreamweaver ne için onu anlayamadım. Dreamweaverın hangi sürümünü indirmeliyim cs6 mı CC mi ? [email protected]

Zaten sorun orada başlıyor.Kendine uygun program bulmalısın.Ben yazılımcılık okuyorum.Yazılımcılıkla ilgili milyon tane program var.En kolayı hangisiyse onla başlamalısın.C# kullanıyoruz biz program yazarken.Web sitesi için araştırma yaparak başlamalısın.Kolay bi iş değil emin ol.Dendiği gibi HTML öğrenirsen gerisi gelir.

Zaten sorun orada başlıyor.Kendine uygun program bulmalısın.Ben yazılımcılık okuyorum.Yazılımcılıkla ilgili milyon tane program var.En kolayı hangisiyse onla başlamalısın.C# kullanıyoruz biz program yazarken.Web sitesi için araştırma yaparak başlamalısın.Kolay bi iş değil emin ol.Dendiği gibi HTML öğrenirsen gerisi gelir.
HTML bir dil yanılmıyorsam. HTML öğrenince bunu bir program yardımıyla mı kullanacağım? Sitesi tasarımını Photoshop'dan yapacağım sanırım. Yanlışım varsa düzeltin.

Sitenin görsel tasarımını Photoshop, Fireworks gibi programlarla; kodlama, çalışabilir hale getirme kısmını da Dreamweaver veya herhangi bir HTML editörü ile yapabilirsin.
Başlangıç olarak tavsiyem Notepad++ indirip temel HTML/CSS öğrenmendir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı