Web sitesine film nasıl eklenir?

Predator1905

Centipat
Daha fazla  
Web siteme film eklemek istiyorum normal yollardan filmi indirip dosya yolunu yazmam gerekiyor, biliyorum. Fakat daha kolay bir yolu var mıdır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üçüncü parti bir sağlayıcı bulmazsan trafik planın birkaç filmde bitebilir.

Web siteme film eklemek istiyorum normal yollardan filmi indirip dosya yolunu yazmam gerekiyor, biliyorum. Fakat daha kolay bir yolu var mıdır ?
Basitçe Youtube'da telif hakkı olmayan 1960-70-80'lerden bir sürü film var, ya da bazı film stüdyoları kendi hesaplarından yayınlıyorlar.
Onları Share/Paylaş > embed kod ile (Sosyal'de eklendiği gibi) sayfalarına yükleyebilirsin.
Ya da yine 5 dakikaya kadar kısa sahneleri kendi Youtube hesabından tanıtım amaçlı yükler ve sitene embed olarak gömersin.

Örnek, Mosfilm, Rus film stüdyosu, tüm filmlerini Youtube'da yayınlar.
1975 tarihli Dersu Uzala, ünlü Japon yönetmen Akira Kurosawa'nın ödüllü filmi, Sibirya'da geçer.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer türlü arkadaşların da belirttiği gibi trafik aşırı olur, ya barındırma (hosting) hizmeti veren firma hesabını kapatır ya da çok yüksek bir fatura çıkartır.

Birçok firma limitsiz trafik vaat ediyor.
Eskiden de vardı o vaatler, yoğun kullanımda geçerli olmaz. Ben 1999-2011 arası çok sayıda sunucu, reseller ve hosting kullandım, parasını ödediğiniz düzgün yerlerde sorun olmaz ama çok ödersiniz. Limitsiz denenler sürekli çökerler, hacklenirler ya da kaynakları biraz zorlayınca faturayı önünüze koyarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı