Web tasarım bilgilerini ne kadar bir sürede hatırlayabilirim?

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Meslek lisesinde Web tasarım bölümünden mezun oldum. HTML/Css bilgim gayet iyi düzeydeydi fakat 11.ınıf bitti 12 sınıf başladı staj vesaire derken hiçbir kod yazmadım. O sene öyle geçti mezun olduk ÖSYM sınavında hiçbir şey yapamayınca bir sene mezuna kaldım ve bu sene kazandım şu an okuyorum. Yani kısacası 3 senedir yazmıyorum. Udemy de ücretsiz kursları edinmiştim. Sizce başlasam ne kadar sürede hatırlarım? Bir de bu süreç zor olur mu?

Bende bilişim mezunuyum ama HTML ve türev programlama dilleri ile para kazanman imkansız. Boşa zaman kaybı. Eskidendi onlar.

amacına göre değişir web sitesi yapmak istiyosan zaten hazır olarak kurabiliosun şu anda ; yok ben işin derinlemesine ineyim diosan önce algoritma ->html->css->javascript sunucu tarafı php -> nodejs -> go vb. kendin yapma yolu zahmetli bir yoldur saygılarımla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı