Web Tasarım dersi için bilgisayar önerisi

SkyGod

Hectopat
Daha fazla  
Bu yıl 11. sınıfa Web Tasarım bölümüne yeni geçtim bilgisayarım eski olduğu için yeni bir bilgisayar almak istiyorum web tasarım ve güncel oyunlar için uygun fiyatlı bir bilgisayar önerir misiniz ?

Grafik tasarım için sana ips ve en az %90sRGB - %60 Adobe RGB renk değerlerini sağlayan bir leptop lazım. Ama ne yazık ki bu fiyat segmentinde çok zor. Bütçen en az 6000 olmalı. Ekran ve işlemci iyi olmalı. Dahili ekran kartı da olursa daha güzel verim alırsın. 4000 lira ile önereceğim model ne yazık ki yok.

Grafik tasarım için sana ips ve en az %90sRGB - %60 Adobe RGB renk değerlerini sağlayan bir leptop lazım. Ama ne yazık ki bu fiyat segmentinde çok zor. Bütçen en az 6000 olmalı. Ekran ve işlemci iyi olmalı. Dahili ekran kartı da olursa daha güzel verim alırsın. 4000 lira ile önereceğim model ne yazık ki yok.
Bana masaüstü lazım zaten evde kullanıcam okula götürmeyi düşünmüyorum

Web tasarım için çok müthiş özelliklere gerek yok. Kullanacağın programlar belli zaten. Localhost için Xampp, tasarım için Adobe Xd, Dreamweaver, Photoshop bir de Illustrator. Çok temel bir PC bile yeterli bunun için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı