Web tasarım işleri neden bu kadar azaldı?

Şizo

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Developer
Arkadaşlar öncelikle herkese esenlikler dilerim.

Uzun zamandır web tasarım işleri ile uğraşıyorum. Genellikle freelancer olarak çalışıyorum. Bu ara işler o kadar azaldı ki sıkıntıdan patlayacağım. Bionluk ve freelancer gibi sitelerde 500₺'ye site yapmaya başlamışlar. Her WordPress kurmasını bilen yazılımcıyım deyip ortaya çıkıyor. Bunlara kızdığımdan oturdum bir film sitesi kurdum sanırım 2-3 ay sonra güzel getirmeye başlayacak. Önerebileceğiniz ve getirisi olabilecek web projelerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapay zeka birçok işi bitirdi ve azalttı. Kendinizi öne çıkaracak orijinal projeler üretmeniz şart hocam. Başka türlü kurtuluş yok. Sadece yapay zeka Tools'ları ile ilgili, AI Tools tarzı bir site oluşturabilirsiniz.

İnsanlar hangi AI Tools'a ihtiyaç duyuyorsa aratıp bulur. Güncel bilgiler vs. şeyler yer alabilir. Tutturursanız reklamlar komisyonlarla birlikte güzel gelir gelebilir çünkü bu iş büyüyerek devam edecek.

Yani işinizi azaltanlardan paranızı geri alma projesi diyebiliriz :D İyi şanslar diliyorum.

Bionluk ve freelancer gibi sitelerde 500₺'ye site yapmaya başlamışlar
Sadece yazılım için değil, pek çok alanda bunlar yüzünden saçma sapan fiyatlara pazarlık yapıyor müşteriler. Garip bir durum.
Her WordPress kurmasını bilen yazılımcıyım deyip ortaya çıkıyor.
Bu da ayrı bir konu. Wordpress kullanmasını bilmeyen kalmadı zaten, bilmesen dahi bir günde öğrenilecek kadar basit.

Sanırım eskiden olduğu gibi film ve ad.lt sektöründen devam edeceğim yoksa acımızdan öleceğiz :)

Geri
Yukarı