Web tasarım programı önerisi

Merhaba
Web sitesi açmak istiyorum. Web site tasarımı program dili hakkında hiçbir bilgim yok. Sadece ek kaydır hazır yapabileceğim bir site olsun istiyorum. Hangi ücretli veya ücretsiz programları kullanmalıyım. Site dini içerikli olacak. Yani güzel bir site yapmak istiyorum emek harcayacağım. Yardım ederseniz sevinirim.
Merhaba;

Hazır wix tarzı uygulamalar ile kendini geliştiremezsin. En kolay yolu hazır açık kaynaklı sistemler ile başlamaktır. Kod bilgin olmadığı için direkt olarak bir şeyler yazarak başlayamazsın. Çok geniş çaplı bir eğitim olması gerekiyor. Çünkü bir siteyi yaparken 500 tane şeyi düşünmek ve ayarlamak gerekiyor. Size önereceğim hazır "Wordpress" tarzı bir sistem ile başlamanız. Zaten bir süre sonra PHP,CSS,HTML gibi kavramlara kafa yormaya başlayacak ve öğrenmeye açık hale geleceksiniz. İlk önce biraz araştırma yaparak bilgi sahibi olun derim. Eğer wordpress kullanacaksınız Türkiye Wordpress Rehberi - Profesyonel Wordpress Blogu | WPMAVI sizin için harika bir rehber olacaktır. Sevgilerimle

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı