Web'den ürün almak

Casper_S

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba

Amazon ve Hepsiburada sitelerinden diger satıcılardan alışveriş yapiyor musunuz?

Ben 10 gündür monitör bakiyorum istediğim ürünler bu sitelerin kendisi tarafindan satılmıyor.
Satici: Xxx.
Gönderen: Xxx ( aynı şirket )
Genelde alışverişleri amazon/ Hepsiburada saticilarindan yapiyorum. 3ncu parti şirketlerden pek almıyorum o sitelerdeki.

Güvenebileceğim satici var mi monitör konusunda? Ölü piksel, isik sizmasi gibi konularda rahatça iade edebileceğim? Ürünü sattigin ertesi günü muhatabın garanti servisi demeyecek?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'desin. Eğer aradığın şeyler bu adamlardaysa sadece yani İtopya, vatan filan da yoksa demek ki kaçak girmiştir ya da bir şey dönmüştür. Garanti ya da değişim sıkıntı olabilir.

Risk sana kalmış. Adam çok sağlam da çıkabilir. Ama kimse bilemez.

Merhaba.

Amazon ve Hepsiburada sitelerinden diger satıcılardan alışveriş yapiyor musunuz?

Ben 10 gündür monitör bakiyorum istediğim ürünler bu sitelerin kendisi tarafindan satılmıyor.
Satici: Xxx.
Gönderen: Xxx ( aynı şirket )
Genelde alışverişleri amazon/ Hepsiburada saticilarindan yapiyorum. 3ncu parti şirketlerden pek almıyorum o sitelerdeki.

Güvenebileceğim satici var mi monitör konusunda? Ölü piksel, isik sizmasi gibi konularda rahatça iade edebileceğim? Ürünü sattigin ertesi günü muhatabın garanti servisi demeyecek?

Teşekkürler.

Ak akçe sitesini kullanabilirsiniz. Tüm ürünler arasından en uygun fiyatlılarını gösteriyor. İstediğiniz monitörü bulmak için ise epey sitesinden yararlanabilirsiniz. Ak akçe'nin filtre sistemi çok kötü. X satıcılarının puanına bakın, aynı ürünü onlarca satıcı daha satıyor. Ayrıca monitörler eğer sçama sapan markadan almazsanız ürünü üreten firma içine garanti koyuyor zaten. İadeye dikkat etmeniz lazım bir tek.

İncehesap'ın müşteri hizmetleri iyi diyorlar bir bakabilirsiniz
İncehsaptan bilgisayar aldım sorunlu çıktı çok iyi bir şekilde karşılık verdiler hatta PSU'u 650W'den 750W'ye yükselttiler ve 7 tane ekstra fan verdiler.

Geri
Yukarı