Webdenal.com ezik ürün gönderdi, iade etmeli miyim?

Edermiydiniz?

• Ederdim

Oy: 18 58,1%
  • Etmezdim, kullanırdım

Oy: 7 22,6%
  • Çok takıyorsun

Oy: 6 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    31
14 gün içerisinde iade edebilirsiniz normalde ama adam soracaktır madem hasarlıydı niye taktın en başta. macunu kendiniz sonradan aynı şekilde çekemez misiniz?

14 gün içerisinde iade edebilirsiniz normalde ama adam soracaktır madem hasarlıydı niye taktın en başta. macunu kendiniz sonradan aynı şekilde çekemez misiniz?
Evet o sorun bu konuda ne yapabilirim?
Kesinlikle geri yollardım. Performansa bir etkisi yoktur ama ben böyle şeylere gıcığım biraz. Kutudan çıkarırken hatta kutuyu açarken her zaman video kayıt alın.
Hocam taktım fanı alttaki macunu bozuldu bunu bahane etmesinler. Video var açarken kutuda hasarlı zaten yandan yemiş.

Evet o sorun bu konuda ne yapabilirim?

Hocam taktım fanı alttaki macunu bozuldu bunu bahane etmesinler. Video var açarken kutuda hasarlı zaten yandan yemiş.
Macundan bahane olmaz, en kötü gider hakem heyetine verirsin kesinlikle senin lehine karar çıkar. Bu kadarda eminim, ben uğraştım başımdan geçti söylüyorum bunları.

Koli bandının ortasını yuvarlak kesip daha sonra üzerine yoğun kıvamlı termal macunu ince bir şekilde sürsen daha sonra da saç kurutma makinesiyle biraz daha kurutsan ve nihayetinde bandı söküp üzerine plastik korumasını da takıp iade etsen olmaz mı?

Macundan bahane olmaz, en kötü gider hakem heyetine verirsin kesinlikle senin lehine karar çıkar. Bu kadarda eminim, ben uğraştım başımdan geçti söylüyorum bunları.
Edeyim yani iade macunu bozdun almıyom demez dimi?
Arkadaşlar görüşme sonucu ihaleyi kargoya çevirdiler neymiş efendim açıp bakacakmışız kargocu izin vermedi bana. Firma kalitesi resmen bu işler Hepsiburada sorgusuz alıyorsa siz de almalısınız arkadaşlar ne yapmaliyim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı