Webdenal.com ezik ürün gönderdi, iade etmeli miyim?

Edermiydiniz?

• Ederdim

Oy: 18 58,1%
  • Etmezdim, kullanırdım

Oy: 7 22,6%
  • Çok takıyorsun

Oy: 6 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    31

EmprieeL

Centipat
Arkadaşlar, burada maksat sizin fikrinizi almak. Siz olsanız iade eder miydiniz ?

Dosya Ekleri

• IMG_20200306_154518.jpg
    IMG_20200306_154518.jpg
    352,6 KB · Görüntüleme: 30
Sorun olacak bir şeye benzemiyor üstelik montaj yapmışsınız bu saatten sonra iade alırlar mı bilemiyorum sizin yaptığınızı düşünebilirler.

Etmemen için sebep yok. O ürüne para vermişsin, neden para verdiğin ürün ezik olsun? İade edip yenisini alabilirsin. Eğer yeni aldıysanız, ne olursa olsun 14 gün koşulsuz iade hakkınız var.

2. el satacağını düşün alacak adam bu ne demez mi sonuçta 0 ürün ve sen buna para verdin istersen milyarder ol para verdin ve verdiğin paranın karşılığı çöp.

Kesinlikle geri yollardım. Performansa bir etkisi yoktur ama ben böyle şeylere gıcığım biraz. Kutudan çıkarırken hatta kutuyu açarken her zaman video kayıt alın.

İade edebileceğinizi sanmıyorum. Kargocunun yanında paketi açsaydınız iade edebilirdiniz. Yani kargocunun yanında kontrol etmeliydiniz. Ne zaman satın aldınız?
14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir. Ki ürünün kusuru var belli. Ama karşı tarafın tek savunması sizin takarken yapmadığınızı nerden bilelim kutuyu açarken kayıt aldınız mı diye sorabilirler.
Kutu açarken video var da macunu vardı altta o bozuldu takınca . İade almazlar dimi?
Alırlar. Eziklik yüzünden doğru soğutmuyor geri iade yapmak veya değişim talep ediyorum de gitsin. Zorlayın biraz üstüne gidin hemen caymayın ortalık çakal kaynıyor.

İade edebileceğinizi sanmıyorum. Kargocunun yanında paketi açsaydınız iade edebilirdiniz. Yani kargocunun yanında kontrol etmeliydiniz. Ne zaman satın aldınız?

Eğer kutudan sonra çıkardıktan sonra böyle bir ezikle karşılaşırsak direkt iade edebilme hakkımız var. Bu her güvenilir sitelerde böyledir. Yani eğer hepsiburada.com aracılığı ile aldıysa 14 gün içinde sebep belirtmeksizin iade edebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı