Website nasıl sıfırlanır?

tarıkcevad

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GodDady'den domain ve hosting aldım. Galiba biraz kurcaladım.

Future Home of something quite cool.​

If you're the site owner, log in to launch this site

If you are a visitor, check back soon.

Hata alıyorum. Nasıl sıfırlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Destek ekibine yazıp sunucuya format atmasını isteyiniz ya da panelde www veya public_html dizinini silebilirsiniz.

Yok ben direk wordpress aldım.ilk başta çalışıyordu. Sonra birincil domaini değiştirdim. Değişti. Ama ne zaman tarekjawad.com yazsam Dediğim şey çıkıyor.
Yok ben direk WordPress aldım. İlk başta çalışıyordu. Sonra birincil domaini değiştirdim. Değişti. Ama ne zaman tarekjawad.com yazsam Dediğim şey çıkıyor.

Destek ekibine yazıp sunucuya format atmasını isteyiniz ya da panelde WWW veya PUBLIC_HTML dizinini silebilirsiniz.

Yok ben direk WordPress aldım. İlk başta çalışıyordu. Sonra birincil domaini değiştirdim. Değişti. Ama ne zaman tarekjawad.com yazsam Dediğim şey çıkıyor.

Son düzenleme:
Çalışan bir sitenin domain adresini değiştirirsen eski sitenin bilgilerini tekrar düzenlemen gerekir. Bunu yapmak için sitenin mysql'ini indirip içerisinde bulunan eski domain adresini yeni domain adresi ile değiştirip tekrar atman gerekir. Ya da ben her şeyi sıfırlamak istiyorum dersen cpanel'de public_html içini boşaltıp panel içerisinden de oluşturduğun mysql'i silip yeniden bir wordpress kurabilirsin.

Geri
Yukarı