Webtekno özelleştirilmiş Gold sistem nasıldır?

Hocam ya almadan önce araştıracaktınız yada aldıktan sonra burada konu açmayacaktınız bence bu gidişle PC ye oturup oyun oynayasınız gelmeyecek :D
Yahu sordum burada bu kadar kötü şeyler demediler millet yardımcı olmak için değilde, bakıyorlar bu bişeyden anlamıyor boşa yazalım geçelim uğraşsın kafasında çok yazan denk geldi. Ben de istemedim böyle bir şeyi ne yapayım imkanlarım dahilinde bunu alabildim. Bütçemi söylediğimde 2060’lı sistem bile çıkarmadılar. Şimdi gelen tepkilere bakıyorum o fiyata daha iyisi alınır diyorlar. Daha iyisini siz alın abi ne yapabilirim ben şimdi :) İyi ve kötü yorumlarınız için tekrar teşekkür ederim. Şu saatten sonra zararın neresinden dönersem kâr artık..

İade etmene gerek yok. 7600 lira bütçede 1650 Super'li çöp sistem alanlar var. Sistem bu haliyle gayet iyi. Sadece zamanla para biriktirip kaliteli bir kasa ve PSU alırsan mükemmel olur. Abartılacak kadar kötü değil. Sırf kasa ve PSU kötü diye direk iade edin önerisi nedir Allah aşkına?
En ucuz 2060 Super 3700 lira, en ucuz 3600 1700 lira iken 7600 liraya daha iyi ne toplanabilir?

Hocam PSU çok sıkıntılı patlayabilir.

İade etmene gerek yok. 7600 Lira bütçede 1650 Super'li çöp sistem alanlar var. Sistem bu haliyle gayet iyi. Sadece zamanla para biriktirip kaliteli bir kasa ve PSU alırsan mükemmel olur. Abartılacak kadar kötü değil. Sırf kasa ve PSU kötü diye direk iade edin önerisi nedir Allah aşkına?
En ucuz 2060 Super 3700 lira, en ucuz 3600 1700 lira iken 7600 liraya daha iyi ne toplanabilir?
Bende bundan rahatsız oluyorum işte. Öneri istediğimde bu paraya 2060lı sistem önerisi ya geliyor ya gelmiyor gelse dahi bütçenizi bu kadar arttırıp böyle yapın deniliyor. Ben bir aydır uygun bilgisayar arıyordum kendime. Denk geldide gittim kredi çekebildim bilgisayar aldım diye şu zamanda şükredebiliyorum. Tavsiyeniz ve fikriniz için çok teşekkür ederim inşallah bu kadar pişman olmayacağım.
Hocam PSU çok sıkıntılı patlayabilir.
Teşekkür ederim iade etmeyip, geldiğinde yeni bir PSU alacağım. İlerleyen vakitte de kasamı değiştiririm 🙏🏻

Frisby... Kasanın hava akışının pek iyi olacağını zannetmiyorum. Bu nedenle normalden fazla ısınma olacaktır. PSU mu? İşte o gerçekten kötü. Merdiven altı ürünlere kendi logosunu basıp satışa çıkaran markalardan sadece biri. Bunun dışında neden kötü olsun ki? İade et ne demektir ya? Moraliniz bozulmasın. Benim önerim ise değiştirme önceliğinizin PSU olmasından yana.

Merhaba,

Harcadığınız fiyata biraz daha iyi bir kasa toplanabilirmiş ama hazır kasanında içinde işçilik parası oluyor, fiyatın yüksek olması normal.

Kasa ve PSU konusunda ise karamsar olmayın, insanlar hep bir yorum yapar fakat inanın yorum yapanların çoğu ne bir yeni nesil Frisby ürünü kullanmıştır nede patlayan bir Frisby marka PSU görmüştür.

Hala 2000'lerde ki PSU'lar var hayallerinde.

Kendim bir yılı aşkın süredir sorunsuz şekilde kullanıyorum.
Ses ve hava akımında hiçbir sorunu yok. (Hatta fazla bile sessiz diyebilirim parasına oranla)

Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın.
İçinizi de ferah tutun. 👍

Merhaba,

Harcadığınız fiyata biraz daha iyi bir kasa toplanabilirmiş ama hazır kasanında içinde işçilik parası oluyor, fiyatın yüksek olması normal.

Kasa ve PSU konusunda ise karamsar olmayın, insanlar hep bir yorum yapar fakat inanın yorum yapanların çoğu ne bir yeni nesil Frisby ürünü kullanmıştır nede patlayan bir Frisby marka PSU görmüştür.

Ses ve hava akımında hiçbir sorunu yok. (Hatta fazla bile sessiz diyebilirim parasına oranla)

Siz arkadaşı dinlemeyin hemen bir PSU almaya bakın 😉 .

Merhaba,

Sizde sıkıntı çıkarmıyor diye kaliteli olduğu anlamına gelmiyor. Bu tarz markalardan klavye, mouse ya da kulaklık falan alınmasına sürekli karışmak normal olmayabilir ancak güç kaynağının şakası olmamalı.

Merhaba,

Kasa ve PSU konusunda ise karamsar olmayın, insanlar hep bir yorum yapar fakat inanın yorum yapanların çoğu ne bir yeni nesil Frisby ürünü kullanmıştır ne de patlayan bir Frisby marka PSU görmüştür.

Dedi ve patladı.

Bilgisayarım geldi, çok güzel montajlamışlar memnunum şuan. En yakında PSU’yu değiştireceğim 🙏🏻

Konuya bi göz attım. Bence fiyatı normal, 2060 super ve Ryzen 3600 var bu güzel. SSD 480 olsa daha iyi olurmuş. Belki daha iyi araştırmayla kasa ve PSU'su kaliteli olan bir sistem bulunabilirdi. Çok da dert etmeyin. 850 lira sıfır fiyatı var. 750 liraya satsanız bile üstüne 100 lira da siz koyup şöyle bir kombin yapabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı