Webtekno Silver Sistem alınır mı?

Merhaba,
Bu sistemi yükseltme yaparak almayı düşünüyorum,
SSD: SSD'yi James Donkey veya Toshiba markasının 480GB olanıyla değiştireceğim sizce hangi markayı tercih etmeliyim?
RAM: RAM olarak Team T-Force Vulcan Z 3000MHz 16 GB veya PNY XLR8 3200MHz 16 GB sizce hangisini tercih etmeliyim?
Ve son olarak bu değişikliklere sizce sistem alınır mı?
Alınmaz ama neden:
-SSD kronik sorunlu.
-PSU kötü.
-Kasa eh işte-kötü arası.
-AMD kanadında A320 artık tarih öncesi oldu gözümde.

Alınmaz ama neden:
-SSD kronik sorunlu.
-PSU kötü.
-Kasa eh işte-kötü arası.
-AMD kanadında A320 artık tarih öncesi oldu gözümde.

Mesajıma kızgın atmışsınız ama ben o mesajı webteknonun sistemi için değil. Arkadaşın son mesajı için yazdım yanlış anladınız galiba.

Linkini atabilir misiniz peki?
Bu arada afedersiniz bir 'MUHTEŞEM' ile af diliyorum. :)
Anakartı MSI B460, Rami Kingston Hyperx Predator 8x2, SSDyi Patriot Burs 480gb yaptim

Linkini atabilir misiniz peki?
Bu arada afedersiniz bir 'muhteşem' ile AF diliyorum. :)

Bu sisteme B460 HyperX 2x8 3000MHz CL15 RAM ve patroit burst 480 GB SSD. RAM frekansı biraz düşük ama CL 15 olması güzel. Ufak bir overclock ile 3200'e çıkabilir.
Anakartı MSI B460, RAM'i Kingston HyperX Predator 8x2, SSD'yi Patriot burs 480GB yaptim.

Daha ne olsun.

Bu sisteme B460 HyperX 2x8 3000MHz CL15 RAM ve patroit burst 480 GB SSD. RAM frekansı biraz düşük ama CL 15 olması güzel. Ufak bir overclock ile 3200'e çıkabilir.

Daha ne olsun.
SSD yok seçeneğini yapsın ve Bütçesi var ise 16 GB yapsın sonrasında SSD olarak Patriot Brust 240GB modelini alsın.
Düzeltme:SSD olarak Patriot Brust seçsin SSD olmasın seçeneği yokmuş.

Anakartı MSI B460, Rami Kingston Hyperx Predator 8x2, SSDyi Patriot Burs 480gb yaptim
Bence RAM olarak Ballistix al sonra OC yapıp rahatına bakarsın .

Yeni konular

Geri
Yukarı