Webtekno sponsor rezilliği

Enis Kirazoğlu'nun video içindeki sponsorlu içeriklerine bir göz atmanızı tavsiye ederim. Sponsorlu içerik dediğin öyle olur. Sponsorlu diye insanları aldatmaya yönelik yalan yanlış bilgiler içeren bir içerik olmaz.

Gerçekçilik.
Enis Kirazoglu'da aynı şeyin laciverti. Onunda aldığı sponsorlar hakkında bir fikri yok.

Enis Kirazoglu'da aynı şeyin laciverti. Onunda aldığı sponsorlar hakkında bir fikri yok.
Ne demek istediğimi anladığınızı sanmıyorum. Enis Kirazoğlu zaten bir teknoloji kanalı değil, oyun kanalı. Kendisi de çok anlamadığını ifade ediyor. Samimi ve bilmediği bir konuda teknik konuşmuyor zaten. Oyuncu olarak yaşadığı tecrübeyi falan anlatıyor.

Webtekno ShiftDeleteNet vs ürün alırken bakılacak kanallar değil kesinlikle, ürün hakkında tek bir kelime kendi düşüncelerini söyleyemiyorlar sadece özellikleri söyleyip geçiyorlar.

Bu tartışmaya girmek istemiyorum ama Enis Kirazoğlu önüne gelen firmanın sponsorluğunu kabul etti. Çer-çöp mobil oyunların reklamını bile yaptı.
Konuyu başka yere çekiyorsunuz. Ben sadece örnek teşkil etmesi açısından aradaki farka değinmek istedim. Banane mobil oyun reklamlarından.

Monster reklamı sponsorludur, adam da ona göre reklam yapmış. Ülke cahil kandırmaktan başka bir şey yapmıyor zaten.

Webtekno ShiftDeleteNet vs ürün alırken bakılacak kanallar değil kesinlikle, ürün hakkında tek bir kelime kendi düşüncelerini söyleyemiyorlar sadece özellikleri söyleyip geçiyorlar.
Bu konuyu da bu farkındalığı oluşturmak için açmıştım zaten, teşekkür ederim.

Türkiye'de sponsor alan çoğu kanal ürün hakkında bilgi sahibi olmayıp aldığı paraya ve sponsorluk anlaşması yaptığı yerin verdiği kagittaki yazıyı okumaya bakıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sponsorlara bakmamak lazım bende Donanım Arşivi'nin reklamını yaptığı Rampage Fury X Wireless aldım ve mikrofonu ve ses kartı 3 günde bozuldu iade de bayağı uğraştırdı ama iade ettim sonra da Void Elite RGB aldım.

Reis bende de Rampage kulaklık ve fare var. Fareyi 5, kulaklığı 3 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım, sana bozuk ürün satmışlar.

Geri
Yukarı