WeChat Referansı

km.mertkorkmaz

Hectopat
Arkadaşlar herkese meraba wechat referansına ihtiyacım var.
Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşa minnet olurum. Teşekkürler
Screenshot_20200831-200600.png

Hesap açmak için referans lazım oluyor neden böyle bir şey yapmışlar bende anlamadım
Sahtekarlardan kurtulmak, tacizcilerin hesap açmasını engellemek için. WeChat resmi bir uygulama Çin'de. Aklınıza gelecek her işlem WeChat'in içinde çalışan uygulamalarla yapılıyor. Çağırdığınız taksiden ödediğiniz taksi parasına kadar.

Sahtekarlardan kurtulmak, tacizcilerin hesap açmasını engellemek için. WeChat resmi bir uygulama Çin'de. Aklınıza gelecek her işlem WeChat'in içinde çalışan uygulamalarla yapılıyor. Çağırdığınız taksiden ödediğiniz taksi parasına kadar.

Tamam güzel bir sistemmiş ama bari başka ülkelerde serbest yapsaydılar.

Tamam güzel bir sistemmiş ama bari başka ülkelerde serbest yapsaydılar.
Başka ülke için bir önlem zaten. Çin'de vatandaşlık numarası ile kayıt yapıyorsunuz. Mesajları denetleniyor yetkili mercilerce.

Dediğim gibi resmi bir uygulama olduğu için kullanıcıları rahatsız olmaması sahtekârlıklara maruz kalmaması daha fazla taciz edilmemesi amacıyla böyle birşey yapıldı epey bir süre önce hayata geçti bu referans uygulaması.

Uygunsuz fotoğraf yüklemek, profil resmi yapmak. Konuşmalarda küfürlü konuşmak, başkalarına zorbalık yapmak hesap kapatılma sebebidir yazdığınız dil fark etmeksizin.

Başka ülke için bir önlem zaten. Çin'de vatandaşlık numarası ile kayıt yapıyorsunuz. Mesajları denetleniyor yetkili mercilerce.

Dediğim gibi resmi bir uygulama olduğu için kullanıcıları rahatsız olmaması sahtekârlıklara maruz kalmaması daha fazla taciz edilmemesi amacıyla böyle bir şey yapıldı epey bir süre önce hayata geçti bu referans uygulaması.

Uygunsuz fotoğraf yüklemek, profil resmi yapmak. Konuşmalarda küfürlü konuşmak, başkalarına zorbalık yapmak hesap kapatılma sebebidir yazdığınız dil fark etmeksizin.

Hocam ben 2 gündür deliler gibi referans olabilecek hayır ve yardım sever birini arıyorum ama nafile. Bir de buradan şansımı zorlamak istedim, acaba ne çıkar payımıza? 🤗

Yeni konular

Geri
Yukarı