wechipbox.com 1 dolar ürünleri alınır mı?

• Konuyu başlatan 453987
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 677

453987

Decapat
Merhaba, wechipbox.com diye bir Çinli firma var. Mini PC, kumanda, TV box gibi cihazlar üretiyor. Ürünlerin bazılarını seç al 1 dolar yapmışlar. DHL ile anlaşmalı galiba. Bu işlere ayık olan biri kontrol edebilir mi? Sipariş düşünüyorum. Birkaç tane.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-04-21-58-42-282_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-04-21-58-42-282_com.android.chrome.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, wechipbox.com diye bir Çinli firma var. Mini PC, kumanda, TV box gibi cihazlar üretiyor. Ürünlerin bazılarını seç al 1 dolar yapmışlar. DHL ile anlaşmalı galiba. Bu işlere ayık olan biri kontrol edebilir mi? Sipariş düşünüyorum. Birkaç tane.

Dolandırıcı gibi duruyor hem siteleri güvenli değil gibi görünüyor.

Herkes DHL ile anlaşabilir. Ben gidip formu doldursam anlaşma yapabilirim
Dolandırıcı olmasa bile 10 eurodan fazla kargo ücreti alır

Atölye videolarını izledim ama dediğiniz gibi de olabilir. Ülkemizin mevcut koşulları bizi yalpalıyor sağa sola. Cevaplarınız için teşekkürler.
Herkes DHL ile anlaşabilir. Ben gidip formu doldursam anlaşma yapabilirim
Dolandırıcı olmasa bile 10 eurodan fazla kargo ücreti alır
1 kg için Çin'den buraya ne kadar alır ? Belki risk alabilirim. 1 dolar 13.5 tl :) Sanal kart kullanarak.

Eki Görüntüle 1261231
Bence yeterli. Dolandırıcı bence. İlk defa duydum.
isminden belli We Chip Box.
Atölye videolarını izledim ama dediğiniz gibi de olabilir. Ülkemizin mevcut koşulları bizi yalpalıyor sağa sola. Cevaplarınız için teşekkürler.

1 kg için Çin'den buraya ne kadar alır ? Belki risk alabilirim. 1 dolar 13.5 tl :) Sanal kart kullanarak.
2013de aliexpressden 3 dolarlık ürünü 25 dolara almıştım kargo ve vergi yüzünden. Aldıklarım da sadece minecraft figürleriydi.

1 kg için Çin'den buraya ne kadar alır? Belki risk alabilirim. 1 dolar 13.5 TL :) sanal kart kullanarak.

Sen bilirsin fakat bu çinliler çok uyanık bir de VPN aç tamam oldu bu iş.

Beyler sorun çözüldü. Almamak makul imiş.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-04 222555.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-04 222555.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı