Welcome to Hatay

İnanmazsınız zaten :) İşinize gelmediği zaman inanmazsınız, bu tatlı olayında CHP'nin c'si olsaydı ama "cehape zihniyeti cehape zihniyeti" diye yazardınız ama.
Cehape doneminde bu ulkede kunefe yoktu. Akepe yol yabarak getirdi.

Bu gun bu sekilde kunefe yenilebiliyorsa Akepe sayesindedir. Her seye muhalefetsiniz. Hic desteklemiyorsunuz.

Nadide ülkemin vatandaşları bir çok konuyu arkadaşından dıdısının dıdısından öğrendiğinden dolayı anlasada anlamsada bazı konularda sabit fikirli olabiliyor. Mühim olan şey bunu tüm Hatay halkına mal etmemek. Ordaki bir kaç tane aç yüzünden diğer insanlarında öyle olduğunu düşünmeyiniz.

İnanmazsınız zaten :) İşinize gelmediği zaman inanmazsınız, bu tatlı olayında CHP'nin c'si olsaydı ama "cehape zihniyeti cehape zihniyeti" diye yazardınız ama.
Hayır yazmazdım. Çünkü bu CHP'yi ilgilendirmiyor sonuçta bu onun korumaları ve korumaları nedeniyle de hükümeti eleştirenleri de ilk defa görüyorum. Ayrıca bu haber 2 - 3 sayfa'da yer bulmuş başka bir yerde yok. Haber içeriğine bakılırsa bile çok uydurma bir haber olduğu anlaşılıyor.

Ben bundan bir hafta önce "CHP karşıtı" bir yazı yazdığım için bir haftalık ceza yedim. Acaba siz niye ceza yemiyorsunuz ? Yoksa bu sosyal'de hükümeti eleştirenlere es mi geçiliyor ?

Ayrıca şu "2023 ve bor" gibi kelimeler ile başlayan cümleleri yazmayınız artık. Farkettiyseniz "Çomar" dediğiniz kesimden daha çok "2023 ve bor'u" benimsediniz. Tabi her gün 10 mesajından 8'i hükümeti eleştirmekle geçtiği için bunları normal karşılıyorum. Dikkat edin de bir sonraki seçimlerde oylarınızı karıştırıp yanlış yere atmayınız :D

Bu habere inanmıyorum şahsen. Bu kadar koruma sizce bu kadar tatlıyı nasıl yiyecekler ? Hiç düşündünüz mü ? Ama çamuru at izi kalsın hesabı yazıyorsunuz.

Ayrıca illa birini eleştirirken neden cımbız ile seçiyorsunuz ? Önce Cumhurbaşkanı o olmayınca ailesi o da olmayınca korumalarına. Niye bunlar eleştirilmiyor ?Eki Görüntüle 250438
Şuan CHP' yi öven kimse göremiyorum ben. İnsanlar asgari maaş'la ev geçindirmeye devam ettikçe eleştirilir efendim hiç canınızı sıkmayın. Sadece 2023' ü beklemeye devam edin. Ha dediğiniz gibi çok benimsedik gerçekten, ülkece komedi'yi sevdiğimiz için 2023'ü de benimsemişiz baksanıza.

Hayır yazmazdım. Çünkü bu CHP'yi ilgilendirmiyor sonuçta bu onun korumaları ve korumaları nedeniyle de hükümeti eleştirenleri de ilk defa görüyorum. Ayrıca bu haber 2 - 3 sayfa'da yer bulmuş başka bir yerde yok. Haber içeriğine bakılırsa bile çok uydurma bir haber olduğu anlaşılıyor.
Uydurma mı? Satın alınan medya bunun haberini nasıl yapsın? Sence bu fatura sahte olsa çoktan yalanlanmaz mıydı? Sen yinede istediğine inanmaya devam et.
IMG_8621.PNG

Böyle bir fatura sizce haber yaparlar mı ? Ayrıca mekanda zaten Kadir Topbaş'ına aitmiş tepki çekecek olan bir faturayı neden yayınlasınlar ? Ben inanmıyorum, siz inanıyorsunuz fikir ayrılıkları olacak elbet saygı duyuyorum.

Ayrıca en soldaki 9 ile diğer rakamlar biraz farklı değil mi sence ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı