Welcome to Hatay

Buradaki amacım neden sadece AKP Milletvekillerinin kötü yanları gösteriliyor ? Yok yahu adamın korumalarının yaptığı harcamalar bile medyaya yansıyor, bu kadar da eleştirilemez ki yahu. İnsanımız AKP'li biri hata yapsa da sosyal'de paylaşsam derdi. Benim verdiğim örnekti ve bunun sadece AKP'li şahısların yapmadığını göstermek istedim yani bazıları sürekli kötülüyor ya ona ithafen.

Şu sıra bekleyememe olayını bile hükümete yansıtanlar var.

Biz zaten muhalefeti övmüyoruz. Sanada onlara oy ver demiyoruz. Sadece fanatik olma, düşün.

Fakat burada da biraz kendimde hata var gibi. Hem Anti-AKP taraftarlığı yapan kesime verdiğim telefon faturası örneğiyle Anti-CHP taraftarı olarak gözüktüm.

a var gibi. Hem Anti-AKP taraftarlığı yapan kesime verdiğim telefon faturası örneğiyle Anti-CHP taraftarı olarak gözüktüm.
Halil senle bu siyaset konularında denk geliyorum ve dediğin gibi biz hükümeti eleştiriyoruz sen bize CHP'yi eleştiriyorsun. Yahu iş CHP-AKP meselesi değil. Bir yanlış olduğu zaman bunun söylenmesi lazım Halil. AKP'yi sevebilirsin buna saygı duyarım ama lütfen yanlışlarını da savunma. Sen bir seçmen olarak hatalarını söyleyeceksin ki seni dikkate alsınlar hatalarını düzeltsinler. Bu tatlı faturası israftır, tıpkı CHP milletvekilinin telefon faturası gibi. Bunların hesabının sorulması lazım bizim derdimiz bu. Mesele parti meselesi değil Halil artık lütfen bunları aş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konuya tepki olarak Kars İl Genel Meclis'i kaşar üretimini durdurma kararı aldı... :ıslık:

AKP'yi sevmiyorum sadece yaptıkları işleri takdir ettiğim gibi yanlışlarını da eleştiriyorum. Ben herhangi bir partiyi desteklemiyorum zira politikacılar ülkesini değil koltuğunu düşünür. O yüzden bugüne kadar herhangi bir siyasi partinin organizasyonuna katılmadım. Partilerimiz ne zaman "Türkçü Türkiye" sloganıyla yola çıkarsa ha o zaman desteklerim.

Yakıştırmadım, yakıştıramam da. Siz nerede yaşıyorsunuz abi :rolleyes:

Ben en iyisi Şafak Sezer taktiğiyle olaya yaklaşayım. ''Madem açsınız niye oy veriyorsunuz, hadi oy verdiniz peki niye açsınız? Tabii ki aç değiller ama işte... Kafamda deli sorular...

Hocam birde siyaset konusunda demin okuduğum ve şaşkına döndüğüm bir kitap var. İsmi Hayvan Çiftliği ( George Orwell ). Kitapta bir düzenden ( Kötüye giden bir düzenden. ) bahsediliyor ama bizim ülkenin durumunu bana baya çağrıştırdı. Tavsiye ederim hani çok hoş bir kitap.

Şimdi amerika bizi kıskanıyor demişsiniz de, be arkadaş hiç mi black friday indirimlerini takip etmediniz? Onlar sanki çok mu geri kalıyor.

Gelelim bu insanlara. Yahu arkadaş, aç mısınız açıkta mısınız? Ne bu görgüsüzlük? Ömründe sanki hiç künefe yememiş gibi saldırmak neyin kafası?

Suç sadece yiyenlerde mi? Hayır tabii ki. Böyle bir etkinlik düzenliyorsan milleti adam gibi sıraya sok herkes alabilsin.

Ulan afrikalı yapsa anlarım da, böyle insanlar yapınca tuhafıma gidiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı