Welcome to Hatay

Böyle bir fatura sizce haber yaparlar mı ? Ayrıca mekanda zaten Kadir Topbaş'ına aitmiş tepki çekecek olan bir faturayı neden yayınlasınlar ? Ben inanmıyorum, siz inanıyorsunuz fikir ayrılıkları olacak elbet saygı duyuyorum.

Ayrıca en soldaki 9 ile diğer rakamlar biraz farklı değil mi sence ?
Farkettiysen fatura buruşturulmuş. Şahsi fikrim bir çalışanın çöpten çıkardığı şeklinde ayrıca sahte olsaydı yancı medya çoktan yalanlardı. İnanmayabilirsin ama gerçekler acıtır.

O fiyata tatlı olması ayrı bir saçmalık o kadar tatlıyı yemeleri ayrı saçmalıktır. Ayrıca herhangi bir "sol" görüşlü bir gazete de yok bu haber galiba ? Sadece internet ortamında haber yapan iki üç sitede var.

O fiyata tatlı olması ayrı bir saçmalık o kadar tatlıyı yemeleri ayrı saçmalıktır. Ayrıca herhangi bir "sol" görüşlü bir gazete de yok bu haber galiba ? Sadece internet ortamında haber yapan iki üç sitede var.
Sözcü, Birgün ve Cumhuriyet'de vardı. Ayrıca senin gibi 10₺'lik tatlı yiyeceklerini mi sandın? Biz ay sonunu getirmeye çalışırken en ucuzu 300₺ olan tatlıyı yemişler.

Ayrıca senin gibi 10₺'lik tatlı yiyeceklerini mi sandın? Biz ay sonunu getirmeye çalışırken en ucuzu 300₺ olan tatlıyı yemişler.
Sonuçta parası olan yer. Ne yani sırf Erdoğan'ın korumalığını yapıyorlar diye paralarını hak etmiyorlar mı ? Erdoğan'ın korumaları 6 - 10 bin TL arası bir maaş alıyorlar, aşağı yukarı tüm özel korumalar aynı miktarda maaş alıyor.

Kusura bakmayın da kanıtlı şeyleri inkar ederek bir yere varamazsınız. Açın artık gözünüzü! Burada birileri sizleri ikna etmek için uğraşıyorsa vatanını sevdiğinde, geleceğini düşündüğünden ikna etmeye çalışıyor. Ana muhalefet partisine oy ver diye değil. Ülkede inanmak istemediğim az olay dönmüyor. Biraz gözünüzü açıp bakarsanız anlarsınız. Maaş para konusuna gelince makam arabalarının sayısına bir bak bakalım. Hükumet gelirken makam arabalarının sayısını düşüreceğini söyledi fakat sayısı katlandı. Az bakın objektif bir şekilde. Çok zor olmamalı.

Olay nasıl hükumete bağlandı bilemem fakat "Çalıyorlar ama çalışıyorlar" cümlesini yedirememek kadar komik bir şey yok.

90.000TL'lik tatlı olayı bana cazip gelmedi. Büyük ihtimal bayram sebebi ile yapılmış bir harcamadır diye tahmin ediyorum. Mantıklı düşünmeyi bir kenara bırakıp bu olayı "savunmaya" ya da "karşı atağa" geçmek kadar aciz bir hareket yok. Sen şimdi o fişe karşılık CHP Milletvekilinin telefon faturasını neden paylaştın? Burada o faturayı savunacak insan var mı sanıyorsun yoksa? Bence sanma, çünkü düşündüğün gibi değil o işler. O milletvekilinin de burnundan fitil fitil gelir umarım o fatura olayı. Önce mide sahibi olun, sonra beyninizi çalıştırın.

Bir şeyler ters gitmiyor mu sizce de? İnsanımızdan utanıyorum. Aynı olay bedava baklava dağıtımında da olmuştu.

Afrika'da su sorunu hat safhada iken vatandaşlarının oluşturduğu sıraya bakın.

afrikasu-sorunu.png

Son düzenleme:
Sen şimdi o fişe karşılık CHP Milletvekilinin telefon faturasını neden paylaştın?
Buradaki amacım neden sadece AKP Milletvekillerinin kötü yanları gösteriliyor ? Yok yahu adamın korumalarının yaptığı harcamalar bile medyaya yansıyor, bu kadar da eleştirilemez ki yahu. İnsanımız AKP'li biri hata yapsa da sosyal'de paylaşsam derdi. Benim verdiğim örnekti ve bunun sadece AKP'li şahısların yapmadığını göstermek istedim yani bazıları sürekli kötülüyor ya ona ithafen.

Şu sıra bekleyememe olayını bile hükümete yansıtanlar var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı