Western Digital 2.5" 1 TB Blue HDD alınır mı?

mustafa7878

Centipat
Daha fazla  
Oyundan ziyada dosya depolamak için CS ve Valorant oynuyorum SSD de rahatça yetiyor ama kişisel doysa depolamak için fotoraf müzik videolar falan o yüzden pahalı bir şeyye gerek duymadım
Hız her zaman iyidir. Her şeyde sorun çıkarabilir. Fotoğrafa basacaksın, bekle ki açılsın.

Pioneer 480 GB APS-SL3N-480 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

En ucuzundan tavsiye edebilirim. Veya bunu

Hız her zaman iyidir. Her şeyde sorun çıkarabilir. Fotoğrafa basacaksın, bekle ki açılsın.

Pioneer 480 GB APS-SL3N-480 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

En ucuzundan tavsiye edebilirim. Veya bunu

Tavsiyen için teşekkürler ama SSD almayı düşünmüyorum

5400 RPM çok yavaş kalır, ama depolama için ise çok fazla sıkıntı olmaz. Oynadığın ana oyunları SSD'ye atarsın, yeter. Daha hızlısı var, ama boyutu az. WD de üzmez ayrıca.

5400 RPM çok yavaş kalır, ama depolama için ise çok fazla sıkıntı olmaz. Oynadığın ana oyunları SSD'ye atarsın, yeter. Daha hızlısı var, ama boyutu az. WD de üzmez ayrıca.

Bende 7200 almayı düşündüm ama okuduğum yerlerde hem daha fazla ses yaptığı hem de daha fazla güç tükettiğini söylemişler o yüzden 5400 almaya karar verdim.

Geri
Yukarı