Whatgeek 1 haftadır ürünü kargolamıyor

Akko ACR Pro 75 DIY Kit
Ben satın aldığımda stoktaydı sold out durumunda olsa zaten satın alamaycaktım sonra bana olmadığına dair 11 gün sonrasında dönüş yaptılar ve kit değişikliğine gittim. Aradan 5 gün geçti hala değişiklik için hiçbir dönüt sağlamadılar.

Yok zaten benim ürünüm farklıydı ben sadece uzun süredir bana da dönüş yapmadıklarına dair bilgi vermek amacıyla yazdım.

Hocam whatgeek bize karşı böyle herhalde arkadaşımınki Aras Kargo'ya teslim edildi bile.

Benim iptal talep ettiğim AK680 çıktı yola.

Ben biliyordum böyle olacağını da hocam sen ısrarla monkayı alacağım deyince bir şey demedim.
Neyse ikisine de bakarsınız beğenmediğinizi ederinin küçük bir miktar altına satıp tekrar nakite çevirebilirsiniz. Ya da monkayı iade ederseniz kabul ederler.

Benimki hala daha kargolanmadı şaka gibi.

Benim de aynı en geç yarın kargolayacaklarmış sorun yok.

Ben biliyordum böyle olacağını da hocam sen ısrarla monkayı alacağım deyince bir şey demedim.
Neyse ikisine de bakarsınız beğenmediğinizi ederinin küçük bir miktar altına satıp tekrar nakite çevirebilirsiniz. Ya da monkayı iade ederseniz kabul ederler.

Bana bugün kesin kargolanır denmişti hugün canlı destekte.

Bugün kargolanmassa yarın kesin kargolanır mı sence?

Bugün kargolanmazsa yarın kesin kargolanır mı sence?

Hocam genel olarak mı söylendi yoksa canlı destek sizemi öyle dedi kafam karıştı yarında kargolanmazsa kafayı yerim çünkü.

Son düzenleme:

Bugün kargolanmassa yarın kesin kargolanır mı sence?

Hocam genel olarak mı söylendi yoksa canlı destek sizemi öyle dedi kafam karıştı yarında kargolanmazsa kafayı yerim çünkü.
Hocam bir durun çıkar yola kimseyi dolandırmıyor adamlar.

Dolandırma korkum yokki hocam biraz fazla takıyorum böyle şeyleri kafaya.

Hocam varmı bi gelişme benimki hala daha kargoya verilmedi.

Adres değişikliği e-postası attılar yunexpress kabul olmamış adres uzunluğundan dün verilememiş bu yüzden attım adresi yarın size takip için numaranızı atmayı planlıyoruz dediler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı