WhatsApp Web'ten sohbetin dışarı aktarıldığı nasıl anlaşılır?

rawll

Hectopat
Dün mahalle bakkalına çıktı çıkarmaya gittim. WhatsApp Web üzerinden hesaba girip dosyaları çıkartmaya başladı. Çok fazla dosya olduğu için hesabı açık bırakıp pazara gittim o sırada hallolsun diye. O sırada da kuşkulandım içim rahat etmedi. Kasiyerin o sırada sohbetlerimi dışarı aktarıp aktarmadığını nasıl anlarım? Yaklaşık 30 dakika hesabım açık kaldı.

Dün mahalle bakkalına çıktı çıkarmaya gittim. WhatsApp Web üzerinden hesaba girip dosyaları çıkartmaya başladı. Çok fazla dosya olduğu için hesabı açık bırakıp pazara gittim o sırada hallolsun diye. O sırada da kuşkulandım içim rahat etmedi. Kasiyerin o sırada sohbetlerimi dışarı aktarıp aktarmadığını nasıl anlarım? Yaklaşık 30 dakika hesabım açık kaldı.

WhatsApp webbten aktarılmıyor.

Doğru ancak fotoğrafları falan indirmiş olabilir. Bunu anlamanın yolu yok diye biliyorum.
Evet olabilir fakat 10-12 yılldır aynı aile işletiyor, tanıyoruz da. Ama ister istemez bir şüphe oluşuyor açıkcası çok stresli

Mahalle bakkalındaki dayı çok bilgili değildir rahat ol.
Keşke dayı olsaydı 35-40 yaşlarında bir abla. Dosyaları çıkartmadan önce tüm sohbetleri arşive atıp sadece o dosyaları içeren bir grup oluşturmuştum. Belki arşivden haberi yoktur /:

Yeni konular

Geri
Yukarı