WhatsApp iki numara kullanılır mı?

SlayKul

Decapat
Daha fazla  
1 telefonda telefon numarası kullanabilir miyim? Başkasının numarasına giris yapacağım ama ondaki ve bendeki mesajların gitmesinden korkuyorum. Onun whatsappina girersem, kendi numarama geri döndüğümde benim mesajlarım gitmis olur mu?

1 telefonda telefon numarası kullanabilir miyim? Başkasının numarasına giris yapacağım ama ondaki ve bendeki mesajların gitmesinden korkuyorum. Onun whatsappina girersem, kendi numarama geri döndüğümde benim mesajlarım gitmis olur mu?

Yedek yaparsanız herhangi bir sıkıntı olmaz veya 2. WhatsApp uygulamasını oluşturup QR kod ile bağlanabilirsiniz.

Web halini veya modlanmış Whatsapp kullanabilirsiniz.

Yedek yaparsanız herhangi bir sıkıntı olmaz veya 2. WhatsApp uygulamasını oluşturup QR kod ile bağlanabilirsiniz.

Web halini veya modlanmış WhatsApp kullanabilirsiniz.

Hocam şu an QR koda erisim sağlanamıyor diger numara da maalesef hesaba girmiyor, Plus yüklüydü bu hesabı kullanmak için orijinal WhatsApp gerekli hatası verdiği için simdi normale ceviricez fakat yedekleme yapamadığımız için ne uygulamayı silebiliyoruz mesajlar gitmemesi için ne de numara değiştirip kilidi açabiliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an QR koda erisim sağlanamıyor diger numarada maalesef hesaba girmiyor, Plus yüklüydü bu hesabı kullanmak için orijinal WhatsApp gerekli hatası verdiği için simdi normale ceviricez fakat yedekleme yapamadığımız için ne uygulamayı silebiliyoruz mesajlar gitmemesi için ne de numara değiştirip kilidi açabiliyoruz.

Hocam WhatsApp Aero indirin, ve QR ile girin. QR ile girmeyi Google'da araştırabilirsiniz. Yapamazsanız yardımcı olurum.

Dual Messenger yok mu? Telefon Samsung ise Dual Messenger diye bir özellik var. WhatsAppı kopyalayarak hiçbir kayıp yaşamadan 2. numarayı girebilirsiniz.

Dual Messenger yok mu? Telefon Samsung ise Dual Messenger diye bir özellik var. WhatsAppı kopyalayarak hiçbir kayıp yaşamadan 2. numarayı girebilirsiniz.
hocam iki numara kullanmak değil, diğer hesaptaki konusmalari kaybetmeden hesaba girebilmek onun için benim telefonumdan girmeye çalıştık

Bana ulaşın kullanıcı adım aynı.
nerden ulasayim hocam

Geri
Yukarı