WhatsApp medya yedeği galeride gözükmüyor

İşletim sistemi
Android

ajos

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, ben bugün Mi 11 Lite 4G cihazımı EU ROM'a geçirdim MIUI 14 olana geçmeden WhatsApp yedeği almıştım. Onu kurdum lakin galeride hiçbir şey görünmüyor, dosyalardan sent diye bir yer buldum, orada benim gönderdiklerim var ama orda olmalarına rağmen galeride yoklar ve gelen resimler de yok.

Benzer bir olay başıma gelmişti, daha doğrusu WhatsApp'ın dosyalar kısmında görünmesine rağmen benim de bazı görseller galerimde görüntülenemiyordu. Benim çözümüm biraz şans eseri oldu sanırım ancak işine belki yarar.
Çözümüm şuydu: Önce uygulama ayarlarından WhatsApp'ı tamamen durdurdum, sonra galeri uygulamasını da aynı şekilde durdurdum. Bu adımlardan sonra önce WhatsApp'a giriş yaptım daha sonrasında galeriye giriş yaptığımda o bulamadığım görseller WhatsApp adı altında galerime gelmişti.
Emin olmamakla beraber belki işine yarar diye yazmak istedim.

Benzer bir olay başıma gelmişti, daha doğrusu WhatsApp'ın dosyalar kısmında görünmesine rağmen benim de bazı görseller galerimde görüntülenemiyordu. Benim çözümüm biraz şans eseri oldu sanırım ancak işine belki yarar.
Çözümüm şuydu: Önce uygulama ayarlarından WhatsApp'ı tamamen durdurdum, sonra galeri uygulamasını da aynı şekilde durdurdum. Bu adımlardan sonra önce WhatsApp'a giriş yaptım daha sonrasında galeriye giriş yaptığımda o bulamadığım görseller WhatsApp adı altında galerime gelmişti.
Emin olmamakla beraber belki işine yarar diye yazmak istedim.
Sağ ol hocam denemekten zarar gelmez

Geri
Yukarı