WhatsApp ne yapmaya çalışıyor?

Sizlerin bu kadar abartmasını ve kendinizi üstün görmesini anlamıyorum ondan dolayı. Kimsenin umurunda değilsiniz tekrar söylüyorum. O Signal dediğiniz uygulamayı neden daha önce kullanmadınız o zaman? Haber yapılmasa zaten haberiniz bile olmadan o sözleşmeyi kabul edecektiniz. Bundan adım gibi emin olduğum için böyle yorum yapabiliyorum. Üslubunuza da dikkat edin. Saygısızlık yapmayın.
Adamlar uygulamayı ücretsiz veriyor bundan para kazanmak için reklam yapmaları gayet normal. O kadar fazla kişiyi bir uygulamada toplayıp onlara hizmet vermek ve yönetmek düşündüğünüz kadar kolay bir şey değil. Bakkal yönetmiyorlar burada.

Veriler veriler diyorlar bir de Google neden kullanıyorsunuz o zaman? Google bunlardan çok daha fazla verinize sahip. Hadi Google'da kullanmayın. Google'da önünüze çıkan o reklamlar nasıl çıkıyorsa WhatsApp'ta aynısı yapmak istiyor ve buna hakları var adamların uygulamasını kullanıyorsunuz. O haberi görmeseniz zaten direkt kabul edecektiniz o sözleşmeyi okumadan. Şuan bazı kişilerin doldurmaları yüzünden sizi veri diyorsunuz. O verileri diğer platformlara vereli yıllar oldu farkında değilsiniz.

Whatsapp ekstra hiçbir şey yapmıyor anlayın artık şunu :D Sizce eskiden erişemez miydi? Erişirdi. Erişiyordu da. Sadece iş resmiyete döküldü. Signal'i deneyeyim dedim. Aralarından en iyisi Signal. Sadece telefon numarası istiyor. Başka hiçbir şey istemiyor.

Bip kullanmak isteyenlere:

WhatsApp Image 2021-01-10 at 23.20.19.jpeg

Sizlerin bu kadar abartmasını ve kendinizi üstün görmesini anlamıyorum ondan dolayı. Kimsenin umurunda değilsiniz tekrar söylüyorum. O Signal dediğiniz uygulamayı neden daha önce kullanmadınız o zaman? Haber yapılmasa zaten haberiniz bile olmadan o sözleşmeyi kabul edecektiniz. Bundan adım gibi emin olduğum için böyle yorum yapabiliyorum. Üslubunuza da dikkat edin. Saygısızlık yapmayın.
Bence siz eziklik kompleksi yaşayan bir insansınız. Bir doktora görünmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Daha önce dediğim gibi verilerim çok özel dediğimden değil whatsapp giderek tekel olmasından, Mark'ın daha önce veri satmaktan yargılanmasından ve insanları veri olarak gören zihniyetten rahatsız olduğum için kaldırdım. Kimsenin umrunda olmadğımı zaten biliyorum zeki şey zaten bizi veri olarak görüyorlar diyorum.

O signal denen uygualamayı daha önce duymamıştım. Evet haber yapılmasa duymazdım. Bunun konuyla alakası ne peki? Ne kadar aptalca bir argüman. Benim bir şeyi Elon Musk'ın attığı tweet sayesinde öğrenmem neyi değiştiriyor? Signal kullanmak için onu yazan insan olmak mı lazım? Daha önce bilmek üstün ırk belirtisi mi?

Haber yapılmasa kabul etmeyecektim çünkü zaten bu olaylardan önce kabul etmeyip silmiştim. Herkesi aptal yargılarınızla öyle olsa böyle yapacaktın zaten :( tavrınızı bence bir kenara bırakın. Öyle olmadı öyle yapmadım yeter artık.

İlk mesajlarda iğneliyici ve aşağılayıcı bir tavır takınan insana da saygının zerresini göstermiyorum. Burası reddit olsa çok daha özgürce konuşurdum ama bu da sizin şansınız.

Al WhatsApp bu bilgilerim:
TC:313131313131313131
Discord adım:Thanos Elmas#8659
İkametkah: Technopat Mah. Recep Baltaş (!) Cad. No:31
31 dedi ne kadar komik, sj.
Aralarından en iyisi Signal. Sadece telefon numarası istiyor. Başka hiçbir şey istemiyor.
O da kayıt için, o olmadan e-posta kayı sistemi yapabilirlerdi sadece; spam çok olurdu bu zamanda.
Signal adamdır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı