Çözüldü WhatsApp PC bağlantısı kesiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeltaDeveloper

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 Home Single Language 22H2, İntelCore İ3
Merhaba. Ben bilgisayarıma WhatsApp uygulaması indirdim. QR kodu okutup giriş yapıyorum, telefonu kapatınca WhatsApp kendi kendine çıkış yapıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Düzeltemezsiniz. Telefonda internet kapalı olursa WhatsApp kapanıyor.

Yanlış bilgi vermeyiniz.

Merhaba. Ben bilgisayarıma WhatsApp uygulaması indirdim. QR kodu okutup giriş yapıyorum, telefonu kapatınca WhatsApp kendi kendine çıkış yapıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

WhatsApp çoklu cihaz beta programı vardı şu an herkese açık hale gelmiş olabilir onu etkinleştirmeniz gerekmektedir.
Düzeltemezsiniz. Telefonda internet kapalı olursa WhatsApp kapanıyor.

Yanlış bilgi vermeyiniz.

WhatsApp çoklu cihaz beta programı vardı şu an herkese açık hale gelmiş olabilir onu etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Son düzenleme:
Çözüm
WhatsApp'ı yeni indirdim ve BlueStacks ile WhatsApp'a giriş yapabiliyorum. Önceden internet kapalıyken oturumum açık kalıyordu. Şimdi neden kapanıyor hiçbir fikrim yok 🤔

WhatsApp'ı yeni indirdim ve BlueStacks ile WhatsApp'a giriş yapabiliyorum. Önceden internet kapalıyken oturumum açık kalıyordu. Şimdi neden kapanıyor hiçbir fikrim yok 🤔

BlueStacks bildiğin telefondaki WhatsApp gibi çalışıyor ben WhatsApp Desktop'dan bahsediyorsunuz sandım 😂

BlueStacks bildiğin telefondaki WhatsApp gibi çalışıyor ben WhatsApp Desktop'dan bahsediyorsunuz sandım 😂

Evet oradan bilgisayara bağlıyorum ve oluyor ama uygulamayı kapatınca WhatsApp uygulaması da beni atıyor

1666447345434.png

Onu nasıl etkinleştirebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı