WhatsApp sözleşme iptali

Mesajlarını yedekleme vardı sanırsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar ben WhatsApp sözleşmesini yanlışlıkla kabul ettim. WhatsApp hesabını silerek bu durumdan kurtulabiliyormuşuz herhalde ama tüm mesajlarımız gidiyormuş galiba. Hem sözleşmeyi iptal edip hem de
Arkadaşlar ben WhatsApp sözleşmesini yanlışlıkla kabul ettim. WhatsApp hesabını silerek bu durumdan kurtulabiliyormuşuz herhalde ama tüm mesajlarımız gidiyormuş galiba. Hem sözleşmeyi iptal edip hem de mesajları saklamanın bir yolu var mıdır?
Merak etmeyin arkadaşlar ayarlardan falan baktm gizlilik ilkesine whatsapp konusmalariniz bir uygulama ve bizim uygularimizda yayinlanmayacaktir yaziyor kendinizde bakanilirsiniz teker teker okudum ben

• “Telegram açık kaynak kodlu bir uygulama değildir. Telegram’ın istemcilerine bağlı olarak geliştirilen diğer uygulamalar açık kaynak kodlu şekilde sunulmaktadır.”

• “Telegram Rusya’ya ait bir uygulama değildir. Aslında Telegram’ın Rusya’da hiçbir sunucusu ve ofisi yok. Hatta 2018’den 2020’ye kadar orada erişime kapalı.”

• “Telegram’ın uçtan uça şifreleme sistemine sahip olmadığı bilgisi yanlış. Telegram uygulaması çıktığından beri her mesaj uçtan uça şifreleme yöntemiyle korunmaktadır. Bunun yanında gizli sohbet özelliğimiz ve gerçek zamanlı şekilde korunan dağıtılmış bulut mesajlaşma özelliğimiz dahi var.”

Telegram hakkında yanlış bilinen 3 efsane. Kaynak Technopat.

Biriyle olan konuşmanıza girince sohbeti dışa aktar diye bir seçenek var. Direkt olarak sohbetin bir kopyasını mı gönderiyor yoksa o sohbete giden bir link mi oluşturuyor bilmiyorum ama mail yoluyla yedek mail hesabınıza atmayı deneyebilirsiniz.
Bunun dışında kendi görüşümü de eklemek isterim. Bence insanlar bu sözleşme işini çok büyüttü. Facebook zaten bunların hepsine erişiyordu hatta davalık bile oldu. Sadece bunu resmî bir duruma getiriyorlar. FBI veya KGB ajanı falan değilseniz kimsenin umurunda değildir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı