WhatsApp sözleşme kabul edilirse ne olur?

Zaten erişebiliyorlardı bilgilerimize şimdi hukuksal dayanakları da olacak. Sen çıkıp da beni niye izliyorsun diyemezsin artık. Ama sorun olmaz bence. Instagram kullanan biriysen zaten aynı bilgiler hemen hemen ellerindedir

Ben de eski sürümünü kullanıyorum. Sözleşme çıkmadı şimdilik. Ne zaman sorar?
Normalde dün gece çıkması gerekiyordu ama banada daha çıkmadı.
Hileli wp kullanıyorum. Bizim zamanımızda böyle bir şey olmadı.
Whatsapp hilelisinde normalinden ne farkı var zaten bedava değilmi?
Karşıma çıktığı gibi kabul et bastım :D.
okumadım bile
İyi hissettirdi.
Biraz şey bi soru olcak ama acaba ne iyi hissettirdi? 🤣

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ya ah be. Geç kaldım :D.

Bizim bilgilerin nereye gittiğini en azından biliyoruz sizin durum daha kötü. O uygulama arka planda neler yapıyor mesajlaşmalar sesli görüntülü görüşmeler kimlerin elinde haberiniz yok.

Senin de bilgilerin çalınacak olsa müdahale edemezsin, benim de. Tek fark seninkinin çalınma ihtimali daha düşük. Hem WhatsApp'dan ne bilgisi çalabilirler? Kredi kartı bilgim yok, TC yok bir şey yok.

Senin de bilgilerin çalınacak olsa müdahale edemezsin, benim de. Tek fark seninkinin çalınma ihtimali daha düşük. Hem WhatsApp'dan ne bilgisi çalabilirler? Kredi kartı bilgim yok, TC yok bir şey yok.
Sohbetlerinde ne tür fotoğraflar bilgiler paylaştıysan ona göre değişir. Olay sadece WhatsApp kullanırken bitmiyor bu tür değiştirilmiş uygulamaların arka planda neler döndürdüğünü kimse bilmiyor, kamera dahil. Gerisi senin hayal gücüne kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı