WhatsApp Web'e giremiyorum

LaSSaa

Picopat
Daha fazla  
Dün akşam da girmeyi denedim. QR kodu okutuyorum herhangi bir şey olmuyor. Başka telefondan denedim o da olmadı. Başka bilgisayar denedim o da olmadı. Dünden bugüne girmeye çalışıyorum ama nafile. Acaba genel bir sıkıntı mı var?

Dün akşam da girmeyi denedim. QR kodu okutuyorum herhangi bir şey olmuyor. Başka telefondan denedim o da olmadı. Başka bilgisayar denedim o da olmadı. Dünden bugüne girmeye çalışıyorum ama nafile. Acaba genel bir sıkıntı mı var?
Hocam telefondan WP'yi kontrol eder misiniz başka bir yerden giriş olmuş mu? Eğer bir sorun yoksa şunu deneyin.

Hocam telefondan WhatsApp'yi kontrol eder misiniz başka bir yerden giriş olmuş mu? Eğer bir sorun yoksa şunu deneyin.

Bağlı bir cihaz görünmüyor. Galeriden de kodu tarattım ama algılanamadı yazdı.

Hocam kusura bakma detay vermedim. Kullandığım Windows modifiyeli. Devre dışı direkt.
Aktif hale getirebilirseniz sizin için iyi olur büyük ihtimal regedit yolundan devredışı bırakılmıştır. Ekstra olarak tarayıcı da addblock tarzı eklenti varsa kaldırın öyle deneyin.

BlueStacks gibi bir uygulama indirip dener misiniz?
Cihaz ile problem olduğunu düşünmüyorum, büyük bir ihtimalle QR kodda bir sıkıntı vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı