WhatsApp yedekleme sorunu

WhatsApp yedekleriniz isteğiniz dışında Google Drive hesabınıza yedekleniyorsa cihazınızda bulunan Google hesabınızı kaldırın ve tekrardan ekleyin. Belki Google hesabınız ile alakalı bir sorundan dolayı bu şekilde bir hata meydana geliyordur.

WhatsApp yedekleriniz isteğiniz dışında Google Drive hesabınıza yedekleniyorsa cihazınızda bulunan Google hesabınızı kaldırın ve tekrardan ekleyin. Belki Google hesabınız ile alakalı bir sorundan dolayı bu şekilde bir hata meydana geliyordur.
2 gün önce aynısını yaptım hatta başka bir hesap kurdum fakat tekrardan aynısını yapmaya başladı

Google Play Store üzerinde Google Drive ve WhatsApp'ın güncellemesinin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer güncelleme durumu bulunmuyorsa Google Drive'ı ayarlardan devre dışı bırakıp (tüm yedekleme işlemlerinin sorunsuz bir biçimde depolanması gerekiyor) tekrardan etkinleştirmeyi deneyebilirsiniz. En son çare olarak tüm mesajlaşmaların Google Drive'da yedeği bulunan bir şekilde hazırlayarak WhatsApp'ı silebilir ve tekrardan yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bunların dışında yapılması gereken bir yöntemin olup olmadığını bilmiyorum. Çünkü bu sorun cihazdan da kaynaklı olarak meydana gelebilir.

Geri
Yukarı