WhatsApp Yedekleme Yapmıyor

Wp orijinal mi hocam APK ise ondan olabilir, eğer orijinal ise telefonu yeniden başlatmayı denediniz mi?
Evet wpde orijinal, kaç defa yeniden başlattım hala aynı ya anlayamıyorum

Yedekleme yapmıyor derken? Biraz açarsanız hata vs. mı veriyor?
Hata vermiyor, o an hangi mesajlar varsa onları yedekliyor diğer dosyalardaki mesajları yüklemiyor tüm mesajlar da orada. Daha önceden bazı fotoğraflarımı wpde birisine atmadan wp klasörüne yüklüyordum yedekle dediğimde onu bile yedekliyordu şimdi neden olmuyor?

Evet wpde orijinal, kaç defa yeniden başlattım hala aynı ya anlayamıyorum.

Hocam, peki yerel yedekleme yapıyor mu? Eğer yapıyor ise "WhatsApp" klasörünün ismini değiştirin örnek "whatsappkdkd" sonra wp yi silin, dosyanın ismini eski haline getirin ve wp yi geri yükleyin eğer doğru yaparsanız konuşmalar gitmez ve sorun çözülebilir eğer çözülmezse bilmiyorum vallahi.

Bu işlem biraz riskli o yüzden yapıp yapmamak size kalmış.

Evet wpde orijinal, kaç defa yeniden başlattım hala aynı ya anlayamıyorum.

Hata vermiyor, o an hangi mesajlar varsa onları yedekliyor diğer dosyalardaki mesajları yüklemiyor tüm mesajlar da orada. Daha önceden bazı fotoğraflarımı wpde birisine atmadan wp klasörüne yüklüyordum yedekle dediğimde onu bile yedekliyordu şimdi neden olmuyor?

Belki güncelleme ile bir sorun olmuştur.

Hocam, peki yerel yedekleme yapıyor mu? Eğer yapıyor ise "WhatsApp" klasörünün ismini değiştirin örnek "whatsappkdkd" sonra wp yi silin, dosyanın ismini eski haline getirin ve wp yi geri yükleyin eğer doğru yaparsanız konuşmalar gitmez ve sorun çözülebilir eğer çözülmezse bilmiyorum vallahi.

Bu işlem biraz riskli o yüzden yapıp yapmamak size kalmış.

Belki güncelleme ile bir sorun olmuştur.
Yerel yedeklemeyi yapıyor, bir deneyeyim şu işlemi. Yok dosyalar gitmez sd kartta saklıyordum dahiliye kopyalıyorum sürekli denerken.

Geri
Yukarı