WhatsApp'a Birden Fazla Hesap Girme Özelliği Geldi

Aslında Android cihazdan iOS cihaza geçiş yaparken (ya da tam tersi) WhatsApp mesajları kaybolabiliyordu. Bu sayede buna engel olunabilir gibi düşünüyorum. Bence güzel bir özellik olmuş.
Fakat ikincil bir hesap olarak aktarma yapılıyor. Yani geçiş yapılan cihaz ana cihaz sayılmadığından yedekleme yapamıyor. Bütün yetkilere sahip olamıyor.

Android için indirme linkini konu mesajına bıraktım arkadaşlar. Aptoide'den güncellediğim telefonumdaki WhatsApp'ı APK olarak export ettim.

Aslında ilk başta Android Beta kullanıcıları bolca görür yeni özellikleri. Hem Play Store'da beta kullanıcıları hem de bazı uygulama mağazalarına upload edilmiş beta uygulamalarını kullananlar olduğu için Android kısmında daha çok kullanıcı yeni özelliklere erişiyor.

Hatta şöyle diyeyim, ben bu versiyonu Google Play Store'dan değil Aptoide'den indirdim.
Bende karıştırmışım zaten. Youtube/Discord hep erken erişimlere baktığımda, birçok özelliği ilk önce IOS ve Web deneyebiliyordu diye hatırlıyorum. Tabii ki Android’in avantajları var.
Bulabilirseniz dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
Benim uygulama versiyonu 23.20.79 ve gelmemiş. :\

Benim uygulama versiyonu 23.20.79 ve gelmemiş. :\
Sürümünüz biraz geride gibi duruyor. Instagram'ın ana ve yan/beta sürüm numaraları arasındaki farkı çözebildim WhatsApp'ta işler biraz değişiyor. Ama resmi çıkışı haber kaynaklarına düşecek kadar yapılmışsa muhtemelen yakın zamanda düşer size de.

Sürümünüz biraz geride gibi duruyor. Instagram'ın ana ve yan/beta sürüm numaraları arasındaki farkı çözebildim WhatsApp'ta işler biraz değişiyor. Ama resmi çıkışı haber kaynaklarına düşecek kadar yapılmışsa muhtemelen yakın zamanda düşer size de.
App Store’un saçmalığı aklıma geldi; güncellemeler kısmında yeni güncelleme gözükmüyor. Aratıp girdiğimde yeni versiyon var 23.21.0; güncelliyorum bakalım.

Versiyon: 2.23.21.72 ve yok. IOS’a birkaç haftaya gelecek gibi duruyor.

Son düzenleme:
App Store’un saçmalığı aklıma geldi; güncellemeler kısmında yeni güncelleme gözükmüyor. Aratıp girdiğimde yeni versiyon var 23.21.0; güncelliyorum bakalım.

Versiyon: 2.23.21.72 ve yok. IOS’a birkaç haftaya gelecek gibi duruyor.
Hafta kadar sürmez gibi geliyor. Birkaç günü vardır.

Zaten 23.21'desiniz. 23.22'de mevcut.

Geri
Yukarı