WhatsApp'dan cinsel içerikli mesaj atılan kişi dava açarsa ne yapabilir?

İnsan gibi konuşmak varken ne gerek var böyle şeylere. Geçmiş olsun. Tecrübe oldu diyelim. Muhtemelen para cezası alırsınız.

Adam geç dönmüş olabilir. Bu sizi sinirlendirmiş olabilir. Ama yapmış olduğunuzu masum göstermeye çalışıyorsunuz. O emojiyi başkası size gönderse??? Empati yapmıyor ama kaçış istikameti arıyorsunuz. Size bu BÜYÜK edepsizlik yapılsa tavrınız ne olurdu? Bunu kendinize sorun sonra kaçacak yer arayın lütfen. Gönderdiğiniz emoji son derece utanç verici. Ayıp... Yaptığınız gerçekten çok ayıp. Beni de eleştirip, bana da kızabilirsiniz buna bir şey demem. Zira her kızdığınıza farklı şeyler yaparsınız. Klavye özgürlüğü herkeste var. Size yol gösteren arkadaşlar kendilerine yapıldığında tavırları ne olur? Onu bilmek lâzım aslında? 🤔

Y.. rk satarsın anlamında kullandım ama şimdi bakınca evet çok da uygun değil
Hâlâ edepsiz kelimeler kullanıyorsunuz. Gerçekten ayıp yahu...

Adam geç dönmüş olabilir. Bu sizi sinirlendirmiş olabilir. Ama yapmış olduğunuzu masum göstermeye çalışıyorsunuz. O emojiyi başkası size gönderse??? Empati yapmıyor ama kaçış istikameti arıyorsunuz. Size bu BÜYÜK edepsizlik yapılsa tavrınız ne olurdu? Bunu kendinize sorun sonra kaçacak yer arayın lütfen. Gönderdiğiniz emoji son derece utanç verici. Ayıp... Yaptığınız gerçekten çok ayıp. Beni de eleştirip, bana da kızabilirsiniz buna bir şey demem. Zira her kızdığınıza farklı şeyler yaparsınız. Klavye özgürlüğü herkeste var. Size yol gösteren arkadaşlar kendilerine yapıldığında tavırları ne olur? Onu bilmek lâzım aslında? 🤔

Hâlâ edepsiz kelimeler kullanıyorsunuz. Gerçekten ayıp yahu...
Burada yapılan bir edepsizlik varsa oda benim yaptığım değildir emin ol (empati de yapayım senin için umarsmazdım ve engeli basardım)

Sahibinden.com üzerinden bir kulaklık almak için birisi ile iletişime geçtim, sitede telefonu yoktu o yüzden sadece uygulama üzerinden mesajlaştık ve mesajlara cevap vermesi 1 2 saat sürüyordu, öyle böyle anlaştık ben seni arayacağım dedi aramadı. Ben numaramı bıraktım tekrar tekrar yazdım dönmedi(saat 12 de konuştuk saat 21 de hala yazıyordum) dışarı çıkıp herhangi bir teleofncudan basit bir kulaklık aldım tam eve geldim bana yazmaya başladı, uyuzluk olsun diye ben de ona cevap vermedim bir daha yazdı ben de engelledim. Sonra bana WhatsApp'dan şöyle yazdı:( dostum almayacaksan almıyorum de. İnsan yemiyoruz engellemek ne demek oluyor? Soran sensin almak isteyen sensin şu yaptığın ayıptır. 10 bin lira da versen bu saatten sonra satmam sana.) Tabii bunu görünce çılgına döndüm ona bana yaptığı davranış yüzünden bu ürünü kimseye satamayacğını söyledim WhatsApp stickerlarımdan birisini attım (adamın birinin pantolonu yırtılıyor ve cinsel organı sallanıyor) tabii bundan sonra adam çılgına döndü ve beni hem polise şikayet edecekmiş hem de mahkemeye verecekmiş özür de kabul etmiyormuş, bilmiyorum bu yaptığım evet uygunsuz ama o anki sinirle oldu. GIF'i sildim erkan görüntüsü almış (bence yalan) şikayet edeceğini sanmıyorum bu adam mesaj yazmaya bile üşeniyor ama diyelim ki beni şikayet etti ne olacak?

Bir şey çıkmaz kız arkadaşımıza tacizde bulunan şahıs i polise gösteriyoruz bir şey çıkmıyor en iyisini kendi işini kendin halledeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı