Kavga sonucu oluşacak mahkeme kararı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
22 Yıllık Taekwondo sporcusu (6.Dan) ve antrenörü, 11 yıllık Kick Boks sporcusu(5. Dan) ve antrenörü, 6 yıllık Muay Thai sporcusu(11. Khan) ve antrenörü olarak şunu söyleyebilirim. Bu spor tevazu gerektirir. Nefs-i müdafa yoksa, "sen niye yan baktın, ben sana düz baktım" meseleleriyle insanlar kavga etmememli. Hele de bu uzak doğu felsefesiyle yoğrulmuş bir spor dalına hakimsen. İnsanlar gün içerisinde elli tane sorun yaşıyor. Karşındaki insanın o anki ruh halini bilemezsin.

Sonuçta hukuki olarak ne ceza alırsın bilmem ama hem de milli bir sporcu olarak bunu yapmaman gerekirdi diye düşünüyorum. Ama serde gençlik te olunca kan yerinde duramamış sanırım.

Muhtemelen dediklerimi antrenör olunca anlayacaksın :)
yani kavga sebebim neden bakıyosun değil ben çocuk üstüne alındıysa olayı hiç büyütmesin sana söylemedim üstüne alındıysan demeye gittim alınmam mı lazım sen kimsin gibi tavırla yaklaşınca şaşırdım ilkinde zaten ikaz edip omuzundan ileri doğru ittim fakat tekrar gelince ve omuzuma elinin tersiyle vurunca dayanamadım.
Hocam senin karşılık beklediğin yumruk kırık çıkık patlak filan yapıyorsa karşı taraf ne yapsın yani yumruk diye haşat etmişsin çocuğu :kıkırda:.
O denli hasar vereceğini bilsem vurmazdım ya o yumrukla gözünü falan şişiririm en fazla sanıyodum çocuk dağıldı tamamen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı