WhatsApp'tan ban yedim

BETALORD

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD ryzen 5 5500 AMD rx6600 Challenger Kingston 16 GB ram DDR4
Selam Technopat halkı gününüz iyidir inşallah hocalarım WhatsApp'tan ban yedim ve maalesef bir daha düzeltmeyeceklerini söylüyorlar telefon numaramın son 2 veya 4 numarasını değiştirsem düzelir mi? Bilgili olan birisi cevap verirse sevinirim paramdan olmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır düzelmez yeni hat almanız gerek diye biliyorum yanlış biliyorda olabilirim yanlış yönlendirmeyeyim sizi.

Selam Technopat halkı gününüz iyidir inşallah hocalarım WhatsApp'tan ban yedim ve maalesef bir daha düzeltmeyeceklerini söylüyorlar telefon numaramın son 2 veya 4 numarasını değiştirsem düzelir mi? Bilgili olan birisi cevap verirse sevinirim paramdan olmak istemiyorum.

Wp Support forumuna neye dayanarak banlandıysan itiraz et zamanında çok defa ban kalktı.

Wp Support forumuna neye dayanarak banlandıysan itiraz et zamanında çok defa ban kalktı.
Şöyle yazabilirsin.

Merhaba WhatsApp destek ekipi numaram sebepsiz yere yasaklandı bunun bir hata olduğunu düşünüyorum dıştan gelen saldırılar tarafınca kapanan numarama erişim sağlıyamıyorum gerek iş gerek aile içi iletişim içinde olduğum bu platformun yasağımı kaldırmasına arz ediyorum* telefon numaram: +90 5** *** ****

Gmail bağlantı adresi<[email protected]>

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı