WhatsApp'tan gelen linkten virüs bulaşır mı?

Hocam vallahi Avira ve Kaspersky ile tarattım.(Kaspersky ile tam tarama yaptım) Bir şey çıkmadı ama hala korkuyorum

Bir şey yoktur hocam aynı linki kuzenim aile grubuna attı dün ben de tıkladım güldüm ve geri çıktım :D Herhangi bir şeye girmemişsiniz başka tıklayıp çıkmışsınız AV taramalarından bir şey çıkmadıysa sorun yoktur.

Bir şey yoktur hocam aynı linki kuzenim aile grubuna attı dün ben de tıkladım güldüm ve geri çıktım :D Herhangi bir şeye girmemişsiniz başka tıklayıp çıkmışsınız AV taramalarından bir şey çıkmadıysa sorun yoktur.
İçime su serptiniz resmen. Tıkladım, site açıldığı anda çıktım herhalde bir şey yoktur.

Hocam ben PC'ye fotoğraf atmam lazım ama telefondaki resimleri Google Drive yedekleyip reset atsam sorun olur mu ki? (hani en azından bari virüş varsa bile reset attıkdan sonra yedeklediğim resimlerden geçmez diye düşünüyorum.)

Son düzenleme:
Nerden geldiğinin veya hangi platformdan geldiğinin önemi yok. Bilmediğiniz, güvenmediğiniz her linkten virüs yeme ihtimali mevcut. Ah şu olasılıklar...

Hocam biraz geç kaldım ama atan kişiye sağlam bir küfür edin ben öyle kurtuldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı