WhatsApp'te kabul edilen sözleşme nasıl iptal edilir?

Zaten bilgiler önceden de alınıyordu. Aşırı abartılacak bi durum olmadığını biliyorum. Sadece sözleşme ile şu söylenmiş oldu; Bilgilerinizi aldığımızı yasal olarak kabul ediyoruz . Anlayamadığım bi durum mevcut. Neden AB ülkelerinde bu durum yok iken turkiyede var ?

Zaten bilgiler önceden de alınıyordu. Aşırı abartılacak bi durum olmadığını biliyorum. Sadece sözleşme ile şu söylenmiş oldu; Bilgilerinizi aldığımızı yasal olarak kabul ediyoruz . Anlayamadığım bi durum mevcut. Neden AB ülkelerinde bu durum yok iken turkiyede var ?
Çünkü bir tek biz zekiyiz dostum.

:D
Geçmiş olsun, galiba geri dönüş olmaz diye düşünüyorum.
Aklıma şu konuşma geldi gece gece.

-Okudum kabul ediyom ya.
+Sözleşmeyi kabul ettiniz.
-Evet?
Neyse gerisini bilen biliyor. 😆
Play Store'dan uygulama indireceği zaman çıkan şartların hepsini okumadan direk kabul edip yükleyenler çok takılmaya başladı bu WhatsApp olayına :D.
Katılıyorum
Çünkü bir tek biz zekiyiz dostum.
😳

Zaten bilgiler önceden de alınıyordu. Aşırı abartılacak bir durum olmadığını biliyorum. Sadece sözleşme ile şu söylenmiş oldu; Bilgilerinizi aldığımızı yasal olarak kabul ediyoruz. Anlayamadığım bir durum mevcut. Neden AB ülkelerinde bu durum yok iken Türkiye'de var?

Eskiden onlarda olan şey bizde olmuyordu şimdi ise tam tersi.🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Sözleşmeyi kabul ettiniz.
images (2).jpeg

Çünkü WhatsApp bir anda büyük bir kitle kaybetmek istemiyor. Çok fazla kullanıcı kaybederse Avrupada denemez bile bunu. Fakat işler istediği gibi gider ise gelecek yıllarda Avrupada aynı sistemi devreye sokar (Benim görüşüm) .

Geri
Yukarı