Wi-Fi anakartlar nasıl?

APlusMath

Decapat
Normal anakart yerine 300 TL daha ekleyip Wi-Fi anakartlar daha mı iyi? Laptoptaki kadar hızlı ve düzgün pingle internete bağlanılabiliyor mu? Wi-Fi özelliği olunca paranın çoğunu Wi-Fi'ye para ödeyip anakartı kötü mü aliyoruz aslında?

Wi-Fi aslında bir ekstra, onun dışında daha fazla özellik var daha kaliteli ve dayanıklı bileşenler ve bu bileşenler için göze güzel görünen maliyetli bir soğutma sistemi...

Anakartın modeline kalitesine göre değişir elbette. Ama ben beğenmiyorum. Bir süre kullandım, kesintiler, anlık bağlantı kopmaları artmaya başlayınca vazgeçtim ve şuan başka bir wifi adaptörü kullanıyorum. Öncesine göre çok daha memnunum. Tabi dediğim gibi anakart kaliteliyse, üzerindeki wifi bağdaştırıcısı da kaliteliyse o zaman işler değişir. Karar sizin.
Anakartın modeline kalitesine göre değişir elbette. Ama ben beğenmiyorum. Bir süre kullandım, kesintiler, anlık bağlantı kopmaları artmaya başlayınca vazgeçtim ve şuan başka bir wifi adaptörü kullanıyorum. Öncesine göre çok daha memnunum. Tabi dediğim gibi anakart kaliteliyse, üzerindeki wifi bağdaştırıcısı da kaliteliyse o zaman işler değişir. Karar sizin.
Bu arada laptop veya telefon wifisine göre çok daha kötüydü benim tecrübem onu da ekleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı