Wi-Fi çekme mesafesini azaltma / Telefondan Wi-Fi şifresi değiştirme

Castiel

Hectopat
Yer
Bursa
Şu an bilgisayarım bozuk o yüzden telefondan bağlanıyorum. İnternetimin wifi çekme mesafesini azaltmak veya şifresini değistirmek istiyorum telefonumdan. Telefonum: S3 Modemim: TP - Link TDW8951ND

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonlar artık akıllandı. Bilgisayarda ne yapıyorsan aynısını telefonda da yapabilirsin. Telefondan wifi'ın arayüzüne girip şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ayni bilgisayardan yapıldığı gibi modemin arayüzüne gireceksiniz. Modeminizi pek bilmiyorum. Mobil olduğum için bakmıyorum,üzgünüm. Fakat muhtemelen 192.168.1.1 adresini tarayıcıya girerek modemin giriş sayfasına gelirsiniz ama öncesinde size kullanıcı adi ve şifre sorar. Genellikle kullanıcı adi admin, sifre de "admin"'dir. Olmazsa kullanıcı adi olarak "admin", sifre olarak "ttnet" olabilir. Şimdilik elimden bu kadar geliyor. İyi Akşamlar.

Kimlik kontrolü gerekiyor diyor admin-admin falan hepsini denedim fakat olmuyor. İlginizden dolayı Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı