Wi-Fi güçlendirici önerisi

Rietveld

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar modem benim odamda ancak televizyonun olduğu odaya çok uzak olduğu için çekmiyor, bu yüzden televizyonda internet kullanamıyoruz. Ablamlarda güçlendirici alalım dediler ben hiç kullanmadım ve ne olduğunu bilmiyorum alsak işe yarar mı, yarıyorsa önerileriniz nelerdir?

Xiaomi Mi Wifi Pro alabilirsin. Ben kullanmıştım gayet kullanışlı. Ürünü prize taktıktan sonra uygulaması üzerinden wifi ağın ile eşleştiriyorsun. Sonrasında yeni bir wifi ağı oluşuyor. O ağ üzerinden internet erişimi sağlanıyor. Bu sayede evinde internet çekmeyen noktalarda internetin çekmesini sağlayabilirsin.

500'e kadar çıkabilirim.

Hocam diğer arkadaşta mi Pro önermiş mi Pro daha ucuz sanırım aralarında fark çok mu, mi Pro alsam olmaz mı? Ayrıca bir de MediaMarkt teknosada vs. bulabilir miyim?

Son düzenleme:
Diğer arkadaşın önerdiği ürünlerin ethernet girşi var. Senin ben direkt ethernet kablosu üzerinden gelen interneti wifi sinyallerine dönüştürmek istiyorum diyorsan önerdiği ürünleri tercih edin ama anladığım kadarıyla sizin böyle bir isteğiniz yok. Benim dediğimi tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır maddi anlamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı