Wi-Fi güçlendirici önerisi

Zinesia

Decapat
Arkadaşlar Wi-Fi güçlendirici almayı planlıyorum. 100 TL bütçem var hangi güçlendiricileri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin etrafınına alimümyum folyo koyunca güçleniyor diye bir bilgi görmüştüm ne kadar doğru bilemem.

hocam webtekno evet güvenilir bir kaynak fakat yaptıkları doğru değil burda saatlerce anlatabilirim ama yazmaya üşeniyorum kısaca söylersek. aliminyum folyonun internet hızına dalgalanma yaratmak haricinde hiçbir etkisi olmaz bu dalgalanmalar pozitif veya negatif yönde olabilir internet hızı düşer veya artar ama böyle dediğime bakmayın 1 birim ya oynar ya oynamaz aliminyum folyo internet sinyallerinin türünde yansıtıcı veya güçlendirici etkisi yoktur internet hızlandırıcılar yoktan internet hızı var etmez zaten size gelen internet 24 birim olsun diyelim modeminiz size 12 veriyorsa hızlandırıcı takıp 24 e çıkarırsınız aliminyum folyoda buna benzer bir teknoloji ama tabi 12 yi 13 e çıkarır en fazla.

Kolay gelsin diyorum ve internet hızlandırıcı önerim intel in hızlandırıcıları daha doğrusu internet adaptörleri bu adaptörü takın wifi menüsünde wifi 1 ve 2 yada 3 seçenekleri çıkar 2 tane seçenek varsa en fazla olan yani wifi 2 wifi 3 vesaire seçiniz ordan istediğiniz wifi ye bağlanın ve hızın keyfini çıkarın 24 birim hızı olan bir interneti 24 birim alacaksınız garanti ediyorum intel adaptörleri baya kaliteli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı