Wi-Fi güçlendirici önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Modem evin tam ortasında. Odaya kablo erişimi konusunda kalabalık yapmaması adına koridorada güzel bir yere sabitledim. Kablo kanalları ile dağıtımı yaptım. Ancak şöyle bir sıkıntı var. Salonda İnternet düzgün çekmiyor. Diğer odalarda iyi. Salona Wi-Fi güçlendirici almak istiyorum. Ethernet kablosu geliyor salona, Turkcell TV+ uydusuna bağlanıyor. Öncelikli ihtiyacım, Kablolu bağlantı yapabileceğim bir güçlendirici. Bunun için bütçem 50-100 lira civarı. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Önceliğim, kullanıp memnun kalmış kişilerden tavsiye almak. Yoksa da piyasayı pek bilemediğim için kaliteli, bilinen ürün tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazı alabilirsiniz. Odadaki bir prize takarsınız ardından mobil cihazınız ile bağlanır ayarlarını yaparsınız ve kullanmaya devam edersiniz. f/p bir ürün bana kalırsa.

Hocam evdeki eski laptopu kullaniyorum. Sizde de var ise degerlendirebilirsiniz. Harici urun olarak tecrubem yok.
Hocam laptop kullanmak sizce de elektrik faturanıza zarar vermez mi? Boştayken bile bir Wi-Fi güçlendiriciye göre daha fazla enerji harcayacağını düşünüyorum.

Aradığınız aletin ismi: Universal WiFi Repeater.

Kablosuz olarak bağlanıp yine Kablosuz olarak aynı veya farklı bir SSID ile paylaşım yapabilir.

Yok kablosuz tamamen.
Yok malesef tam olarak işimi görmez.

Kablosuz olarak bağlanıp yine Kablosuz olarak aynı veya farklı bir SSID ile paylaşım yapabilir.
Bana kablolu lazım. Turkcell TV+ için kablo şart.

HB ürünü olan TP-Link güzel duruyor. Normal modem gibi. Peki internet aktarımında zayıflık söz konusu olur mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı