Wi-Fi İyi 2.El Dizüstü Önerisi

ProduceRWT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Producer
Arkadaşlar sizlerden öneri istiyorum :) 2.El alacağım bütçem kısıtlı olduğu için. 200 - 500 TL arası bütçe ayarlayabilirim sıfır ama sıfır oyun oynayacağım :) Pc oyun oynuyorum yani bunu DDOS ve Brutal Force gibi programlar için kullanacağım tabi yanında JavaScript, C#, C++ gibi :) Cafe gibi ortamlardan Wi-Fi çokca bağlanmayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum... @Recep Baltaş @Ali Güngör @BilgisayarKurdu @MF

500 Tl' lik bir Laptop ile yazılım işleriyle uğraşabileceğinizi sanmıyorum. Ve böyle bir bilgisayarın da Wi-Fi'ı da güçlü olamaz.

İkincielde sayısız seçenek var, 300-350 liraya core2duo, 500'e birinci belki 2. nesil i serisi işlemcili makina alabilirsin. Yaşları düşünüldüğünde 802.11.ac zaten olmaz, dilersen kartı alıp sen takarsın, tabii whitelist gibi engellemeler var ise biraz daha uğraşman gerekebilir.

Ya da görece daha ufak ekranlı sıfır celeron makina alırsın, ama o fiyata bulabildiklerin core2duoların iyilerinin gerisinde kalır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı