Wi-Fi kartını çıkarıp yerine mSATA SSD takabilir miyim?

820M vardı değil mi?

Elimde böyle bir şey olsa kontrolcü alıp emülatör yüklerdim. PSP, PS1, PS2, XBOX, N64, GAMECUBE ve Wii emülatörlerini rahatlıkla çalıştıracaktır.

820M vardı değil mi?

Elimde böyle bir şey olsa kontrolcü alıp emülatör yüklerdim. PSP, PS1 PS2, XBOX, N64, GAMECUBE ve Wii emülatörlerini rahatlıkla çalıştıracaktır.
840M var, 2 GB GDDR3 belleği ile Low'da GTA V'i 85 FPS'lere kadar oynatıyor. Just Cause 3 oynatsa aslında sistem toplamayı bile düşünmeyeceğim de. Sadece istediğim bir oyunu oynatmıyor. Onun haricinde 840M yeni çıkmış MX130'a falan taş çıkaran bir GPU. 1366x768 eskide kaldı diye iyi bir panel ile ASUS arka kapağı alacağım. Klavye ile touchpad'i de yenileyeceğim.

Emülatör ile oynamak istediğim bir sürü oyun var da, beceremiyorum. PS3 veya PS4 emulatörü ile JoJo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven oynamak istiyorum mesela. PS2 emulatörü ile de GTA LCS.

Benzer bir durumdaydım; klavye, touchpad, ekran, ekran kartı, fare, wireless kartı... Baktım olacak gibi değil, Xbox 360 aldım o paraya. Yakında bir de PS3 alacağım.

Benzer bir durumdaydım; klavye, touchpad, ekran, ekran kartı, fare, wireless kartı... Baktım olacak gibi değil, Xbox 360 aldım o paraya. Yakında bir de PS3 alacağım.
Konsol kullanmayı pek sevmiyorum. Tabii oynamak istediğim oyunlar var. İyi bir restore yapacağım bakalım notebooka. Umarım 4 GB RAM takviyesinden sonra JC3'te 30-45 olan FPS 50-55 olur da sistemi daha uzun süre kullanırım.

Son düzenleme:
Giriş yapısı aynı olsa bile Wi-Fi kartı yerine mSATA SSD olmaz diye biliyorum. Olur diyenler hangi bilgiye göre olur demiş merak ettim. Başarabilen var mı? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
@RaVen7Crow7, evet var. 2230 NGFF M.2 olan mSATA ve Wi-fi kart var. Cihazın desteği varsa kullanılabilir. Cihazın tanıması ise BIOS'a bağlı. Örnek modeller.
TRY 176.18 5%OFF | Intel AC 9560 9560NGW NGFF M.2 kablosuz kart Wifi 9560AC 8020.11ac Bluetooth 5.0 çift bant 1.73Gbps windows 10

Son düzenleme:
Cihazın desteği varsa olur. Yani cihazın BIOS'u tarafından tanınması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı