Wi-Fi kopuyor fakat internet var

furkaniko

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Siber Güvenlik Uzmanı
Arkadaşlar merhaba, son 1 aydır bu sorunu yaşıyorum. Modemde Wi-Fi kopuyor. Cihazlar hiçbir şekilde görmüyor. 10-15 dk sonra geri düzeliyor, Wi-Fi koptuğunda LAN kablosu ile bilgisayarda internet kullanabiliyorum. Evimde başka modem yok maalesef, deneyemiyorum da. Sizce sorun modem kaynaklı mı yoksa ISS kaynaklı mı? Modem kaynaklıysa var mıdır bir çözümü? Teşekkürler.

Hepsi olabilir ! İtn.. sağlayıcı , modem wifi kartı , yazılımsal yada işlemci unitesiyle alakalı olabilir , ben de de aynı sorun var hatta tplink 1, 2 saniyeliğine int... Kesilse hiç baglanmiyor , 2 ci modemle idare ediyoruz .

Superonline mı kullanıyorsun?
Çünkü ara da bana da oluyor bu olay Wi-Fi'ye bağlı tüm cihazların bağlantısı kesiliyor.
Aynı sorun ben de var, arkadaşın çözümü müşteri hizmetlerini arayıp azarlamak olur veya kablolarla biraz oynaması gerekli, ben sorunumu bu ikisiyle çözdüm.
Arkadaşlar merhaba, son 1 aydır bu sorunu yaşıyorum. Modemde Wi-Fi kopuyor. Cihazlar hiçbir şekilde görmüyor. 10-15 dk sonra geri düzeliyor, Wi-Fi koptuğunda LAN kablosu ile bilgisayarda internet kullanabiliyorum. Evimde başka modem yok maalesef, deneyemiyorum da. Sizce sorun modem kaynaklı mı yoksa ISS kaynaklı mı? Modem kaynaklıysa var mıdır bir çözümü? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı