Wi-Fi Sinyal Arttırma

itsAtaken

Kilopat
Merhabalar. Kısa bir süreliğine zorunluluktan, karşıdaki apartmandan İnternete bağlanmam gerekiyor. Fakat arada bir yol var ve en az bir video izleyecek hızı oturduğum yerden değil de, cama yapışarak sağlayabiliyorum.

Evde bir masaüstü bilgisayar var. WiFi özelliği yok. Bilgisayarın olduğu yerden Wi-Fi ağı Laptop veya Telefondan gözükmüyor bile. Bana, bu sinyali daha iyi çektirecek bir aparat lazım. Bu tarz bildiğiniz cihazların hepsini söyler misiniz ?

Merhabalar. Kısa bir süreliğine zorunluluktan, karşıdaki apartmandan İnternete bağlanmam gerekiyor. Fakat arada bir yol var ve en az bir video izleyecek hızı oturduğum yerden değil de, cama yapışarak sağlayabiliyorum.

Evde bir masaüstü bilgisayar var. WiFi özelliği yok. Bilgisayarın olduğu yerden Wi-Fi ağı Laptop veya Telefondan gözükmüyor bile. Bana, bu sinyali daha iyi çektirecek bir aparat lazım. Bu tarz bildiğiniz cihazların hepsini söyler misiniz ?
Dark rangemax duo kullanıyorum gayet memnunum 400 metre mesafedeki ağı 2 diş falan görüyo.

Bizim apartman arası kapıdan kapıya en fazla 25-30 metredir yahu. :)

Geçici olacağı için arkadaşımdan istedim ve o da şifresini verdi sağolsun. Söylediğiniz çok kaliteli bir ürün, ileride bütçe ayırabilirim bunun için, teşekkürler fakat bana biraz daha ucuz yollu bir şey lazım. Bildiğiniz başka aygıtlar var mı ?

Bizim apartman arası kapıdan kapıya en fazla 25-30 metredir yahu. :)

Geçici olacağı için arkadaşımdan istedim ve o da şifresini verdi sağolsun. Söylediğiniz çok kaliteli bir ürün, ileride bütçe ayırabilirim bunun için, teşekkürler fakat bana biraz daha ucuz yollu bir şey lazım. Bildiğiniz başka aygıtlar var mı ?
Var tabi buda iş görür http://www.hepsiburada.com/m/dark-r...BD100767?productId=bd100767&categoryId=103939

Bendeki cihaz bu : http://www.hepsiburada.com/m/dark-r...BD500745?productId=bd500745&categoryId=103939

Belli bir bütçe söyle ya menzil arttırıcı yada router önerisinde bulunalım.
Dark çok iyi bir marka değildir ilk önce modemin değişmesi lazım zaten.
Ona o parayı vereceğine bunu al daha iyi.
Menzil arttırıcı koysun çekmeyen yere sorun halledilir.
www.webdenal.com: Tenda A3 Access Point ve Repeater

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı