Wi-Fi sinyalini güçlendirmek için TP-Link TL-WA854RE alınır mı?

ai.Wxby

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524848434
Esenlikler,

Uzun koridorlu, 3+1 bir evde kalıyorum. Bazen evin bir ucuna, bazen de diğer ucuna gitmem gerekiyor. Modemim bir uçta olduğu için, diğer uca sinyal tam olarak gitmiyor. Haliyle Wi-Fi bağlantısı konusunda sorun yaşıyorum. Bu yüzden bir güçlendirici almak istedim. Forumda biraz dolaştığımda TL-WA854re ile Xiaomi Mi Wi-Fi Pro seçeneklerini gördüm. Xiaomi'nin ürünü için birkaç kötü yorum gördüm o yüzden TP-Link'in ürünü şu anlık hedefimde. Almadan önce sizlere danışmak istedim. Bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer bildiğiniz daha iyi bir marka model varsa bilmek isterim.

Bütçem 270₺. Esneme payı ~50₺.

Şimdiden teşekkürler.

Düzenleme:

Bağlanılacak cihaz sayısı (minimum): 2.
Bağlanılacak cihaz sayısı (maksimum): 4.
İnternet hızım: 100mpbs'lik paket kullanıyorum.

Son düzenleme:
Ben Xiaomi Mi Wifi Ac 1200 kullanıyorum modem bi uçta odam bi uçta hızı bazen tam veriyor bazen az yani stabil değil. Başka model almanı tavsiye ederim.

Ben Xiaomi Mi Wifi Ac 1200 kullanıyorum modem bi uçta odam bi uçta hızı bazen tam veriyor bazen az yani stabil değil. Başka model almanı tavsiye ederim.
Bu tür cihazları kullanan insanların yorumları çok az. Şimdi TP-Link'in ürününü alsam, sonradan sıkıntılı çıkarsa ne yapacağım bilmiyorum. Param da yansın istemiyorum doğal olarak.

@ai.Wxby Amazon'dan alırsan iade konusunda sıkıntı çıkarmazlar. Mercusys ME30 modeline bakabilirsin.
Mercusys ME30 gözümden kaçmış hocam. Gayet güzel duruyor. Zaten TP-Link'in alt markasıymış. F/P olarak çok daha uygun. Muhtemelen bu ürünü alacağım. Var olun.

Mercusys ME30 gözümden kaçmış hocam. Gayet güzel duruyor. Zaten TP-Link'in alt markasıymış. F/P olarak çok daha uygun. Muhtemelen bu ürünü alacağım. Var olun.
Merhaba sorun ile alakalı çok konu olmadığı için hortlatmak durumundayım kusura bakmayın.
Ürünü aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz?

Merhaba sorun ile alakalı çok konu olmadığı için hortlatmak durumundayım kusura bakmayın.
Ürünü aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz?
Çok özür dilerim, yoğun olduğum için çok geç fark ettim. Hâlâ almadıysanız; hem sizin için hem de konuyu okuyacak diğer arkadaşlar için cihaz hakkındaki görüşlerimin olumlu olduğunu söyleyebilirim ki çevreme de önerdiğim bir ürün oldu kendisi. Çalışır hale gelmesi çok basit, gücü oldukça yeterli.

Ben; kalın duvarların olduğu, koridorun uzunlamasına olup iki uç oda arasındaki mesafenin uzak olduğu, 3+1 bir dairede yaşıyorum. Mesafeden dolayı kopmalar hiç yaşanmadı, cihaz hiç arıza yapmadı.

Kesinlikle tavsiye edebilirim. Ben alırken tam bi' f/p ürünüydü lakin şu anki f/p oranı nasıldır bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı