WiFi ağında oturum açın hatası

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Cep telefonumdan evdeki kablosuz internet ağına bağlanmaya çalıştığımda şifre girdiğime ve doğru olmasına rağmen interneti açtığımda oturum açmamı istiyor, resimdeki gibi takılı kalıyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler.

Bağlantıyı unut deyip , tekrar tarama yaparak denedin mi? Belki sorun çözülür tam emin değilim tabi ama bir denemekte fayda var.

Modem üzerindeki internet ışığı yanıyor mu? Kablo ile bağlanıldığında internete girilebiliyor mu? İnternet kesildiğinde buna benzer bir olay benim de başıma geliyordu. "Oturum Aç"a basınca telefon beni 192.168.1.1'e yönlendiriyordu ve karşıma "Ağ kablosunu kontrol edin." yazan bir ileti sayfası çıkıyordu.

Kablo ile ne yazık ki deneyemem. Oturum aç sayfasına yönlendirmeyi bekleyin diyor 1dk. bekliyorum bir şey olmuyor.

Peki modemin internet ışığı yanıyor mu? Yanan ledlerde gözlemlediğiniz herhangi bir sorun var mı? Açıp kapamayı denediniz mi?

İnternetinde sorun var. Bilgisayarda sorun yok kontrol etmelisin.

Resimden pek bir şey belli olmuyor. Üzerindeki yazıları görmek gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…